(067) 589 17 83 (050) 134 88 81 Режим работы: 9.00 - 20.00
Language  Pусский Українська

У чому перевага натуральних килимових доріжок

Якщо ви бажаєте обзавестися якісним покриттям підлоги, вам однозначно варто звернути свою увагу на вовняні килимові доріжки. Вироби такого типу перевірені часом і вже жоден рік служать прекрасним доповненням інтер'єру будь-якого приміщення. Незважаючи на те, що нинішні виробники випускають велику різноманітність килимових виробів з синтетики, більшість споживачів як і раніше віддають перевагу килимових доріжках з вовни. Адже вони мають масу переваг, які непритаманні килимовим покриттям зі штучного сировини.  


Вовняні доріжки мають високою екологічністю. Для виготовлення ворсу килимових доріжок використовується тільки натуральна шерсть природного походження. Основа плететься з льняної нитки і вимагає використання допоміжних хімічних речовин. Килимовий виріб з таких високоякісних матеріалів мають довгий термін експлуатації і будуть радувати вас своїм теплом і м'якістю багато десятків років.
Килимові вовняні доріжки ізносостойки до механічних пошкоджень, довго не стираються і не втрачають яскравості кольору. Саме тому такі доріжки стануть незамінною частиною приміщення, в якому часто знаходиться велика кількість людей. Більш того, такі доріжки добре чистяться і не приносять зайвого клопоту під час своєї прибирання. Досить просто пропилососити виріб і воно знайде свій первозданний вигляд. Якщо ж на килимову доріжку буде щось пролито, то виріб можна спокійно очистити за допомогою прання спеціальними хімічними речовинами. 


Молдавські килимові доріжки


Килимові доріжки з вовни дуже затребувані і проводяться в багатьох країнах світу. Але найбільшою популярністю серед населення користуються молдавські килимові доріжки . Основний їх рисою є традиційні орнаменти та національні елементи, які присутні в оформленні практично кожного килимового виробу. Такі килимові доріжки виробляються кращими килимарями Молдавії. При в'язанні вони використовують вовняні волокна високої якості з додаванням волокон з синтетики. Така комбінація матеріалів дозволяє підвищити щільність ворсу, а значить збільшити термін експлуатації виробу.
Традиційно вовняні килимові доріжки виробництва Молдавії мають однотонну забарвлення з облямівкою по краях, на яку наноситься візерунчастий малюнок. Але для любителів сучасного дизайну виробники також випускають вироби з абстрактними орнаментами. Кожен бажаючий може підібрати собі підлогове покриття виходячи зі свого смаку і переваг.
Купивши для свого інтер'єру молдавські килимові доріжки, ви ніколи не пошкодуєте про витрачені кошти. Адже ці вироби обов'язково додадуть вашому приміщенню індивідуальності, вишуканості і краси.