(067) 589 17 83 (050) 134 88 81 Режим роботи: 9.00 - 20.00
Language  Pусский Українська

Масивна дошка

text_no_product

Масивна дошка - запорука розкішного інтер'єру

масивна дошка в вітальні, конференц-залі, спальні або дитячій кімнаті буде відмінним вибором, щоб надати комфорт, міцність і теплоту підлогового покриття. Цей природний матеріал може створити неймовірно дивовижний інтер'єр, гармонійно входячи в поєднання з будь-яким дизайном кімнати. Натуральному дереву властива висока довговічність і збереження первозданного вигляду. Підлоги з масивної дошки, виготовленої з ясена, модрини, дуба можна постійно перешліфовувати і заново покривати лаком. Для цього проводиться спеціальна циклювання за особливою технологією. Це дає такій підлозі неповторну надійність, міцність, практичність і зручність. Сучасні матеріали, на якому б високому рівні вони не виготовлялися, не виглядатимуть так само вишукано, елегантно і престижно, як натуральна деревина.

Для підлогового покриття з масивної дошки застосовують виключно тверді сорти дерева, яким притаманні високі експлуатаційні властивості. Найкращими вважаються дуб, граб, бук. Для виготовлення дощок йде ретельно відібрана деревина, її максимально очищають, просочують спеціальними розчинами для витіснення повітря з структури дерева і заповнення пустот. Сучасні покриття з дошки роблять вже з готовим захисним покриттям, що дозволяє значно скоротити час для покриття. Така дошка укладається відразу ж, без будь-якої обробки і готову підлогу вже не треба додатково обробляти.

Покриття для підлоги з масивної дошки володіють величезними перевагами перед іншими видами. Вони екологічні і нешкідливі, зносостійкість у них дуже висока, доглядати і обслуговувати такі підлоги дуже просто. Крім того це відмінний ізоляційний матеріал, тому така підлога володіє тепло-, звукоізоляцією і воздухонепроніцаемостью. Готовий підлогу виглядає дуже естетично і багато. Укладений з такої дошки підлогу не тільки виконує декоративну роль. Він підтримує оптимальний мікроклімат усередині приміщення. А ферменти, які містяться в дереві, змішуючись з повітрям, сприятливо впливають на організм людини. Деякі породи дерева, наприклад, кедр, крім того ще й мають антибактеріальні властивості, перешкоджаючи розмноженню бактерій грибка і цвілі. Ми вам пропонуємо купити масивну дошку з кращих порід дерева. Кожен брусок був ретельно перевірений і пройшов спеціальну обробку. Така підлога казковим чином прикрасить ваш будинок.