(067) 589 17 83 (050) 134 88 81 Режим роботи: 9.00 - 20.00
Language  Pусский Українська

Меблі для дому

Наші меблі для оформлення будинків і квартир

Що саме перетворює будинок або квартиру в затишне гніздечко? Де знайти той магічний інгредієнт, який подарує йому атмосферу спокою і благополуччя? Швидше за все він знаходиться всередині нас самих. Купуючи меблі в свій будинок, ми дуже ретельно все обдумуємо. У нас в голові вже склалася картинка, як ми хочемо, щоб було. А якщо цього немає, то ми по крупинках, деталь за деталлю збираємо наш «пазл». Щоб створити затишок і неповторну атмосферу Вашого будинку, величезна кількість фахівців розробляють для цього різні варіанти. Це і дизайнери, які працюють як над картиною в цілому, так і над окремими її деталями, це і фахівці з оздоблення приміщень, і звичайно ж це компанії з виготовлення різних меблів.

Уявити собі будинок, квартиру, заміську дачу без меблів просто неможливо. У ній закладена величезна функціональність, і саме тому вона так міцно увійшла в наш побут. На ліжках і диванах люди сплять і відпочивають; на кріслах, стільцях і табуретах сидять і працюють; шафи, полиці, стелажі служать для зберігання предметів побуту та речей. У кожного предмета своє призначення, кожне служить для певної мети.

Кухонна меблі виготовляються з недорогих матеріалів, які повинні бути зносостійкими, міцними, волого-і грязеотталкивающими. Шафи і полиці повинні бути глибокими, вміщати посуд, побутові прилади для миття посуду, приготування їжі. Стіл повинен бути міцним, просторим, а стільці і табурети - зручними. На ліжку повинно бути комфортно спати, практичність тут понад усе. У шафах і на полицях має міститися максимум речей і білизни, відділення повинні бути об'ємними і великими.

Меблі в вітальнях кімнатах, залах може вже оформлятися в красивому декоративному стилі. Ці кімнати служать для відпочинку та приємного проводження часу в колі сім'ї та друзів, тому естетичну насолоду від красивого виду додасть приємних вражень від перебування в цих кімнатах. Красива м'які меблі, журнальний стіл тільки посилять ефект художньої краси. Інтер'єр оформлення кімнати, втілення в кожній з них свого індивідуального дизайнерського рішення і визначає той загальний стиль, під який і підбирається меблі. Це може бути стиль завжди затребуваною класики, сучасного модерну, англійської консерватизму, східної витонченості, японського аскетизму, німецької строгості, новітнього хай-тека. Під кожен такий стиль провідними виробниками меблів випускається величезний асортимент продукції.

Меблів для дитячих кімнат слід приділити особливу увагу. Адже це те місце, де найдорожчі нам люди проводять більшу частину свого вільного часу. Ця кімната служить і місцем для ігор, і місцем для занять, і найголовніше місцем відпочинку. По мимо всіх основних характеристик меблів для дитячих кімнат, таких як функціональність, якість і екологічність, не варто забувати і про дизайн. Адже Ваші діти - це особи, з особливими рисами характеру, зі своєю індивідуальністю. І меблі за індивідуальним ескізом може як ніщо інше це підкреслити.

Можна купити вже готові меблі, можна виготовити меблі на замовлення. Тоді враховуються абсолютно всі найменші нюанси і побажання замовника, і меблі збирається за індивідуальним запитом і художнього смаку. При цьому максимально раціонально буде використовуватися простір в кімнаті, з урахуванням всіх виступів, вигинів і відстаней. Такі меблі ідеально впишеться в потрібні габарити. Ми продаємо будь-які меблі для оформлення будинків і квартир. Перш ніж купити меблі, необхідно ретельно ознайомитися з інформацією, яка стосується вибору і покупки меблів в інтернет-магазині SVhome. Як правило, Ви плануєте покупку меблів на довгих термін, і звичайно ж в першу чергу оцінюєте вартість і зовнішній вигляд атрибута. Але хотілося б відзначити, що важливу роль відіграє якість меблів. Якість наших меблів говорить про наше до Вас відношенні. Ми дуже поважаємо свої клієнтів і дорожимо своєю репутацією. Ознайомтеся з нашою продукцією, подивіться уважно на фотографії. У нас меблі відмінної якості, надійна, міцна, красива. Вона стильно та гармонійно впишеться в оздоблення будь-якого будинку.

В даний час, купити меблі в Києві, не складає труднощів. Але далеко не всі виробники можуть гарантувати гарну якість за відмінною ціною. Але ще, що не менш важливо, це терміни її виготовлення і терміни поставки. При замовленні в нашому інтернет-магазині Ви можете бути впевнені у відмінному результаті.