(067) 589 17 83 (050) 134 88 81 Режим роботи: 9.00 - 20.00
Language  Pусский Українська

Виставковий ковролін

Виставковий ковролін Експо Карпет 200

Артикул: 6122997
39 грн/м2
text_carpet_price:

Виставковий ковролін Експо Карпет 400

Артикул: 6123696
39 грн/м2
text_carpet_price:

Виставковий ковролін INDEX 9899

Артикул: 6119738
65 грн/м2
text_carpet_price:

Виставковий ковролін 711.2

Артикул: 6122490
259 грн/м2
text_carpet_price:

Виставковий ковролін Exposalsa EX 900 білий

Артикул: 6100378
277 грн/м2
text_carpet_price:

Виставковий ковролін Officecarpet Of 105 red

Артикул: 6122988
296 грн/м2
text_carpet_price:

Гімнастичний ковролін Gold Winner

Артикул: 612906
448 грн/м2
text_carpet_price:

Виставковий ковролін

Ні одне торжество не може пройти без відповідно декорованого приміщення будь то - конференція, семінар по бізнесу, презентація, весілля. Без сумнівів, перше, на що звертають увагу відвідувачі - це пол.

Рано чи пізно, але погляд впаде вниз і від того наскільки доглянутим і охайним буде підлогу, залежить загальне враження про захід, яким би незначним нюансом це не здавалося. Мудрі керівники і організатори заходів заздалегідь піклуються про виставковому ковролине. Даний матеріал завоював похвальні відгуки тисяч людей і вже давно вважається незамінним елементом декору приміщень для світських зустрічей.

Чому ковролін для виставки так високо цінується? Відповідь на це питання досить простий - прекрасне співвідношення ціни і якості.

 

Виставковий ковролін - Застосування і Властивості

 

Виставковий ковролін купити можна тільки для офіційних заходів. У всякому разі, так робить більше половини користувачів. Його якості і властивості розроблені з урахуванням недовгого, тимчасового використання, з цього виставковий ковролін не рекомендується для будинку або використання в квартирі. Бажано дотримуватися його основного призначення - виставки. Від цього слова і походить його назва.

Завдяки великій різноманітності розмальовок та відтінків, цей матеріал впишеться в будь-який інтер'єр:

   для прикраси весільних залів;

   для ділових зустрічей;

   корпоративних заходів;

   концертів;

   оформлення сцен, сходів, проходів і помостів в залі;


Які кольори ковроліну найбільш популярні? Справедливо сказати - все, адже кожен випадок вимагає своїх корективів. Наприклад, для прикраси весілля найчастіше люди хочуть купити виставковий ковролін червоного кольору і теплих відтінків. Зали для корпоративних зустрічей декоруються синіми і зеленими забарвленнями. Для проміжних зон і помостів купують сірий ковролін.

Ковролін для виставки кріпиться до підлоги цвяхами. За рахунок його нейтрального дизайну, виріб підходить до всіх типів інтер'єрів: від класики до модерну. Ковролін буде незамінний скрізь, де необхідна практичність і помпезність.

Термін використання виставкового ковроліну до 6 місяців за умови невеликої прохідності відвідувачів. Середні показники 2-3 тижні. У рідкісних випадках довше, якщо виставковим ковроліном покрита кімната з мінімальною кількістю гостей. Незважаючи на цей факт, без виставкового ковроліну будь захід - не захід.

Інтернет-магазин svhome.com.ua дає можливість купити виставковий ковролін недорого.

 

Виставковий ковролін в інтернет-магазині "SVhome"

 

В асортименті сайту всі можливі відтінки. Клікнувши на конкретну модель, покупець може ознайомитися з усією інформацією про товар:

▪  виробник;                     ▪  товщина;

▪  вага;                              ▪  колекція;

▪  вироби;                         ▪  стиль;

▪  складу;

 

Також клієнт має можливість вибирати потрібний йому розмір. В такому випадку відбудеться автоматичний підрахунок ціни, з урахуванням змін. Ширина кожного рулону фіксована - 2 м., А довжину коригує покупець. Довжина ворсу 2мм, весь виставковий ковролін покритий фактурними смужками. Товар має український сертифікат якості і безпечний для здоров'я.


Інтернет-магазин "SVhome" пропонує зручні умови оплати і доставки товару. Всі питання можна задати консультантам, які з радістю на них дадуть відповідь. Контактна інформація розміщена на сайті.