(067) 589 17 83 (050) 134 88 81 Режим роботи: 9.00 - 20.00
Language  Pусский Українська

Столи-трансформери

Стол трансформер Леон

Артикул: 6106921
8680 грн
text_carpet_price:

Стіл трансформер Командор

Артикул: 6106922
9040 грн
text_carpet_price:

Стіл трансформер Оскар

Артикул: 6106925
9240 грн
text_carpet_price:

Стіл трансформер Стоун (скло)

Артикул: 6106927
9600 грн
text_carpet_price:

Стіл трансформер Оскар (скло)

Артикул: 6106928
9960 грн
text_carpet_price:

Столи-трансформери - поєднання економії та простору

Столи-трансформери - дуже вдале рішення для невеликих приміщень в будинку. Вони дуже гармонійно виглядатимуть у вітальні кімнаті, на невеликій кухні, в їдальні, в приватному будинку або на заміській дачі. Такі столи являють собою вдале поєднання економії коштів і простору в приміщенні. На невеликій кухні такий стіл у складеному стані завжди дозволить комфортно розташуватися за ним всією родиною. А в разі приходу гостей проста маніпуляція перетворить його в великий стіл, і за ним зручно поміститься багато людей. Додаткова секція, захована в конструкції столу, може часом у рази збільшити верхню поверхню. У вітальні кімнаті такий стіл може стояти в центрі кімнати, не займаючи багато місця і залишаючи вільним простір навколо нього. При необхідності на нетривалий час його можна розгорнути до великих розмірів і тоді святкувати можна за ним, а не на кухні. Також такий столик може стояти в кутку і використовуватися як журнальний столик.

Столи-трансформери оригінальні, зручні і практичні. У сучасних квартирах вони незамінні за своєю функціональністю і простоті застосування. Сучасні столи-трансформери оснащуються простими і надійними механізмами розсування і розкладання. Без особливих зусиль його можна трансформувати у великий стіл, з таким завданням впорається будь-яка домогосподарка без допомоги сторонніх. Самі механізми виготовляються найчастіше з міцних сплавів металу, покритих антикорозійним покриттям, тому служити вони будуть довго. Простота їх конструкції забезпечує високу міцність і протидію фізичного зносу і поломок.

Самі столи виготовляють переважно з масивів дерева. Трансформація робить непрактичним застосування інших матеріалів, наприклад загартованого скла, пластику, металу. Однак столи в стилі хай-тек можуть бути виконані абсолютно з різних матеріалів. Дерево підбирається з цінних порід дерев: дуба, вільхи, граба, бука, кедра і т.д. У таких столів дуже гарний зовнішній вигляд, текстура дерева підкреслюється спеціальним просоченням, яка її вигідно відтіняє. Столи обробляються спеціальними складами, тому вони дуже міцні, зносостійкі. У нашому каталозі ви можете ознайомитися з відмінними столами-трансформерами. При своїх невеликих зовнішніх габаритах можуть здивувати розмірами в розкладеному стані.