(067) 589 17 83 (050) 134 88 81 Режим роботи: 9.00 - 20.00
Language  Pусский Українська

Табурети

Кухонний табурет-01Т

Артикул: 6106934
1233 грн
text_carpet_price:

Кухонний табурет 129746

Артикул: 6126190
1370 грн
text_carpet_price:
Нет в наличии

Кухонний табурет-02м

Артикул: 6106935
777 грн
text_carpet_price:

Як купити табуретки на кухню

Табуретки для кухні є одними з найдавніших елементів інтер'єру житла людини і до сих пір вони незамінні. Вони були в побуті багато сотень років тому і продовжують виконувати свою роль і понині. У деяких випадках вони просто незамінні і служать там, де стільці використовувати проблематично. Найбільш часто табуретки є частиною інтер'єрів малогабаритних приміщень. І саме широке застосування вони знаходять у дизайні невеликих кухонь і маленьких за площею кімнат. Головну роль в цьому відіграє їх компактність і ергономічність. Невеликі за розмірами, зручною форми, без виступаючих елементів у вигляді спинки і підлокітників, табуретки легко вмостити під кухонним або письмовим столом. У такому положенні вони не заважають переміщенню людей в квартирі і займають мінімум місця. Тим більше, що це вільне місце це зазвичай не використовується, і табуретки в ньому органічно вписується за розмірами.

Табуретки для кухні відчувають колосальні навантаження щоденного використання. На них розміщуються великі ваги, їх постійно переміщують, тому форма табуретів практично не змінилася з тих пір, як він був придуманий. Чотири міцних ніжки кріпляться до сидіння. Для збільшення міцності часто ніжки підсилюють кріпленням поперечних перекладин. Сидіння може бути виконано з цілісного масиву дерева, набору дерев'яних планок, листів ДВП і т.д. Дуже широко поширений при виготовленні табуретів пластик, алюміній, інші матеріали.Для зручності сидіння останнім часом обшивають тканиною, шкірою, шкірзамінником, іншими матеріалами. Їх підбирають з урахуванням постійного щоденного впливу, тому він відрізняється високою міцністю. Крім того, сучасні матеріали не так сильно забруднюються, легко піддаються чищенню спеціальними побутовими речовинами, надійно протистоять витирання та зносу.

Матеріали оббивки фарбуються в будь-які кольори, тому не буде складно підбір табуретів в кольоровій гамі інтер'єру, де вони будуть використовуватися. Основа табуретки також може мати будь-який колір, проте найбільш поширені природні теплі кольори натурального дерева. Природну текстуру дерева не ховають під фарбами, а тільки підкреслюють. Для довговічності застосування зверху дерево покривається міцним захисним шаром, переважно лаку. На нашому сайті в каталозі виробів ви обов'язково знайдете табурети, які відмінно впишуться в ваш будинок.