(067) 589 17 83 (050) 134 88 81 Режим работы: 9.00 - 20.00
Language  Pусский Українська

Килимки

Килимки - незамінна деталь в кожному будинку

Господарі, які прагнуть створити в своєму будинку непередаваний затишок і комфорт приділяють увагу будь-яких дрібниць. Вони з особливою ретельністю облаштовують інтер'єр і хочуть, щоб кожен гість почувався комфортно. Для цих цілей краще рішення купити килимок, адже це невід'ємна частина будь-якого будинку. Вони не тільки функціональні, але і з їх допомогою можна відтворити ваші ідеї, передати потрібні емоції, бажання, а також втілити в життя інтер'єр, про який ви так мріяли.

Килимки в Києві, Львові, Дніпрі, Харкові - в будь-якому місті ви зможете підібрати відповідний для вас аксесуар. Вони дуже популярні і ви в будь-якому випадку відшукаєте то, що цікавить саме вас. Їх можна стелити в будь-якому приміщенні. Існують килимки для ванної, придверні килимки, в вітальню або ж в спальню. Відрізняє їх не тільки розмір, дизайн, колірна палітра, а й інші характеристики. Наприклад, їх основа (може бути як з природних, так і синтетичних матеріалів), щільність ворсу, застосування додаткових хімічних речовин, способи виробництва. Килимок з поліестеру, бавовни або ж гуми відрізняються високою зносостійкістю, перешкоджають різних ушкоджень і, звичайно ж, не вицвітають. Такі вироби підходять для приміщень з частою прохідністю, такі як коридор або передпокій. Також непогано їх використовувати і для ванної, оскільки вони не схильні до гниття, відштовхують вологу і створюють сприятливий мікроклімат в приміщенні.

Перевага синтетичних килимків перед килимками з природних матеріалів в тому, що при виготовленні перших додаються деякі хімічні добавки завдяки яким, такі вироби відрізняються високою міцністю, вогнетривкі, не гниють і не схильні до ультрафіолету, а також в більшості випадків не викликають алергії. При виборі килимка варто приділити особливу увагу колірній гамі. Грамотно підібраний колір допоможе вам розставити потрібні акценти в оформленні кімнати, зорово збільшити або зменшити її розміри, а також кілька «заретушувати» деякі похибки в інтер'єрі. Яскраві килимки до місця будуть на кухні, а ось для спальні та вітальні найкраще підійдуть вироби світлих відтінків, які діють на людину заспокійливо - то що нам потрібно для відпочинку та гарного, міцного сну. Догляд за килимками безпосередньо пов'язаний з матеріалом, який був використаний. Однак який матеріал ви б не вибрали, все ж їх чистка несоставляетнікакіх труднощів. Так як завдяки своїм розмірам їх можна просто час від часу гарненько витрушувати або ж використовувати звичайний пилосос. Також в більшості випадків такі вироби не бояться чистки за допомогою води і мильних засобів.

Якщо ви вирішили килимок купити, але ще не знаєте яким способом це зробити - в спеціалізованому магазині, або через інтернет - зверніть увагу на другий варіант. За допомогою інтернет магазину SVhome (СВхом) ви не тільки купуєте потрібний товар, але і зробите це в комфортній для вас обстановці. Нам залишається тільки побажати вам приємних покупок і успіхів в реалізації інтер'єру вашій мрії!