(067) 589 17 83 (050) 134 88 81 Режим роботи: 9.00 - 20.00
Language  Pусский Українська

Килимки

Килимки - незамінна деталь в кожному будинку

Господарі, які прагнуть створити в своєму будинку непередаваний затишок і комфорт приділяють увагу будь-яких дрібниць. Вони з особливою ретельністю облаштовують інтер'єр і хочуть, щоб кожен гість почувався комфортно. Для цих цілей краще рішення купити килимок, адже це невід'ємна частина будь-якого будинку. Вони не тільки функціональні, але і з їх допомогою можна відтворити ваші ідеї, передати потрібні емоції, бажання, а також втілити в життя інтер'єр, про який ви так мріяли.

 

Види килимків і їх відмінності

 

Килимки в Києві, Львові, Дніпрі, Харкові - в будь-якому місті ви зможете підібрати відповідний для вас аксесуар. Вони дуже популярні і ви в будь-якому випадку відшукаєте те, що цікавить саме вас. Їх можна стелити в будь-якому приміщенні.

Існують килимки:

  для ванної;

  придверні килимки;

  в вітальню;

  в кімнату, 

 

Відрізняє їх не тільки розмір, дизайн, колірна палітра, а й інші характеристики. наприклад:

їх основа (може бути як з природних, так і синтетичних матеріалів);

▪  щільність ворсу;

▪  застосування додаткових хімічних речовин;

▪  способи виробництва;

 

Килимки: склад, властивості і переваги

 

Килимок з поліестеру, бавовни або ж гуми відрізняються високою:

  зносостійкість;

✓  перешкоджають різних ушкоджень;

✓  не вицвітають;

✓  не гниють;

 

Такі вироби підходять для приміщень з частою прохідністю, такі як коридор або передпокій. Також непогано їх використовувати і для ванної, оскільки вони не схильні до гниття, відштовхують вологу і створюють сприятливий мікроклімат в приміщенні.

Перевага синтетичних килимків перед килимками з природних матеріалів в тому, що при виготовленні перших додаються деякі хімічні добавки завдяки яким, такі вироби відрізняються високою міцністю, вогнетривкі, не гниють і не схильні до ультрафіолету, а також в більшості випадків не викликають алергії. 

Кольорові килимки в інтер'єрі

При виборі килимка варто приділити особливу увагу колірній гамі. Грамотно підібраний колір допоможе вам розставити потрібні акценти в оформленні кімнати, зорово збільшити або зменшити її розміри, а також кілька «заретушувати» деякі похибки в інтер'єрі. Яскраві килимки до місця будуть на кухні, а ось для спальні та вітальні найкраще підійдуть вироби світлих відтінків, які діють на людину заспокійливо - то що нам потрібно для відпочинку та гарного, міцного сну. 

Як доглядати за килимками

Догляд за килимками безпосередньо пов'язаний з матеріалом, який був використаний. Однак який матеріал ви б не вибрали, все ж їх чистка несоставляетнікакіх труднощів. Так як завдяки своїм розмірам їх можна просто час від часу гарненько витрушувати або ж використовувати звичайний пилосос. Також в більшості випадків такі вироби не бояться чистки за допомогою води і мильних засобів. 

Купити килимок в інтернет-магазині svhome.com.ua

Якщо ви вирішили килимок купити, але ще не знаєте яким способом це зробити - в спеціалізованому магазині, або через інтернет - зверніть увагу на другий варіант. За допомогою нашого інтернет-магазину SVhome (СВхом) ви не тільки купуєте потрібний товар, але і зробите це в комфортній для вас обстановці. Нам залишається тільки побажати вам приємних покупок і успіхів в реалізації інтер'єру вашої мрії!