(067) 589 17 83 (050) 134 88 81 Режим роботи: 9.00 - 20.00
Language  Pусский Українська

Лінолеум

Linoleum ПВХ Evolution Live Premium Soho 1

Артикул: 613944
0 грн/м2
text_carpet_price:

Linoleum ПВХ Evolution Live Raymond 3

Артикул: 6123681
0 грн/м2
text_carpet_price:

Лінолеум ПВХ EVOLUTION LUGANO 1

Артикул: 613965
0 грн/м2
text_carpet_price:

Лінолеум ПВХ EVOLUTION RAYMOND 2

Артикул: 613967
0 грн/м2
text_carpet_price:

Лінолеум ПВХ EVOLUTION TOBAGO 2

Артикул: 613968
0 грн/м2
text_carpet_price:

Лінолеум ПВХ EVOLUTION WAGNER 2

Артикул: 613969
0 грн/м2
text_carpet_price:

Напівкомерційний лінолеум ASTRAL COLOR 4262-453 453

Артикул: 613949
0 грн/м2
text_carpet_price:

Напівкомерційний лінолеум ASTRAL COLOR 4263-452 452

Артикул: 613952
0 грн/м2
text_carpet_price:

Напівкомерційний лінолеум LG Trendy TD 12503

Артикул: 6124554
0 грн/м2
text_carpet_price:

Побутовий лінолеум 661 M IMPERATOR VEGAS

Артикул: 613520
0 грн/м2
text_carpet_price:

Побутовий лінолеум COMFORT MESSINA 1

Артикул: 613904
0 грн/м2
text_carpet_price:

Побутовий лінолеум Strong Plus GRANITE 4 766M

Артикул: 6103041
0 грн/м2
text_carpet_price:

Побутовий лінолеум Tarkett EVOLUTION LIVE Раймонд 2

Артикул: 6100182
0 грн/м2
text_carpet_price:

Побутовий лінолеум Tarkett GLADIATOR - Aventura 2

Артикул: 6100181
0 грн/м2
text_carpet_price:

Побутовий лінолеум Танго Ідилія Нова 4

Артикул: 613089
0 грн/м2
text_carpet_price:

Побутовий лінолеум Алекс Люкс 007-1

Артикул: 613539
86 грн/м2
text_carpet_price:

Побутовий лінолеум COMFORT DOSKA 069 2

Артикул: 613906
105 грн/м2
text_carpet_price:

Побутовий лінолеум COMFORT LIDIA 1

Артикул: 613911
105 грн/м2
text_carpet_price:

Побутовий лінолеум COMFORT KANTRI S 1

Артикул: 613909
113 грн/м2
text_carpet_price:

Побутовий лінолеум COMFORT KANTRI T 1

Артикул: 613901
118 грн/м2
text_carpet_price:

Побутовий лінолеум COMFORT DOSKA 067 4

Артикул: 613903
121 грн/м2
text_carpet_price:

Побутовий лінолеум 4201-254

Артикул: 615244
125 грн/м2
text_carpet_price:

Побутовий лінолеум 2140 VENUS MARRON

Артикул: 613504
133 грн/м2
text_carpet_price:

Побутовий лінолеум 2314 VENUS TACO

Артикул: 613505
133 грн/м2
text_carpet_price:

Комерційний лінолеум Start 4181-651-279

Артикул: 6122569
137 грн/м2
text_carpet_price:

Побутовий лінолеум DELTA ELIOT 6

Артикул: 613919
144 грн/м2
text_carpet_price:

Побутовий лінолеум Дельта Сорбона 3

Артикул: 613553
148 грн/м2
text_carpet_price:

Побутовий лінолеум Дельта Сорбона 4

Артикул: 613554
148 грн/м2
text_carpet_price:

Побутовий лінолеум STANDART DOSKA 067 067

Артикул: 613713
148 грн/м2
text_carpet_price:

Лінолеум - популярний і недорогий вибір

Сучасний ринок підлогових покриттів неймовірно різноманітний - асортимент магазинів задовольнить навіть самого вимогливого покупця. Однак, при плануванні свого інтер'єру і ремонті звичайних квартир і офісних приміщень, вибір покупця дуже часто падає саме на лінолеум. Чому ж при такій величезній кількості підлогових покриттів Вам варто вибрати і купити лінолеум в Києві, в нашому магазині?

 

Причин для того, щоб вибрати лінолеум в якості покриття для підлоги, чимало. Лінолеум - покриття для підлоги ПВХ, яке користується величезним попитом у всьому світі. І головним критерієм такої популярності є, по-перше, його ціна, яка значно нижче ковроліну, ламінату, масивних дощок або паркету. По-друге, лінолеум є, мабуть, самим невибагливим у відході і використанні покриттям підлоги, доступним на сучасному ринку будівельних матеріалів. Для лінолеуму не потрібно спеціальних захисних покриттів, як для дерев'яної підлоги з цілісних панелей (паркет, ламінат), і крім того лінолеум володіє високою вологостійкістю. Це означає, що таке покриття ідеально підійде для приміщень, в яких потрібно часте проведення вологого прибирання. По-третє, завдяки сучасним технологіям виробництва лінолеум - якісне і довговічне підлогове покриття, яке неймовірно доступно для монтажу і заміни в разі потреби. Монтаж лінолеуму можна провести самостійно, без залучення будівельних бригад, що знизить Ваші витрати. Ще одним плюсом на користь покупки лінолеуму є його шумозахисні і теплоізоляційні властивості - тобто крім інших плюсів, Ви отримуєте захист від галасливих сусідів і тепла підлога. Крім того, асортимент лінолеуму, який Ви можете купити, неймовірно широкий - в нашому магазині представлені практично будь-які кольори, відтінки і фактури, ми допоможемо підібрати потрібний і відповідний саме для Вас.

 

Але не можна промовчати про мінуси даного покриття, ми чесні зі своїми клієнтами. Мінусів не так багато: для настилу необхідна рівна підкладка; на лінолеумі можуть залишатися вм'ятини і сліди від меблів. Здається, що після перерахованих причин, вибір між тим варто чи ні купити лінолеум, очевидний, адже плюсів більше ніж мінусів. Але Вам варто пам'ятати про те, що ринок підлогових покриттів стрімко розвивається, і з'являються різноманітні види і класи лінолеуму, що може ускладнити пошук потрібного. Ми з радістю розповімо Вам на що теж слід звертати увагу при покупці лінолеуму - купити лінолеум для дому або для дачі, або ж для приймальні керівника, або для групи в дитячому садку це абсолютно різні завдання.

 

Поговоримо про те, який лінолеум купити в Києві? Ціни на лінолеум можуть варіюватися в широкому діапазоні - це залежить від країни виробництва, від виду і класу лінолеуму, від складності фактури і забарвлення. При виборі лінолеуму потрібно враховувати призначення приміщення, а так само враховувати зносостійкість покриття. Лінолеум буває трьох видів: побутовий, напівкомерційний і комерційним. В основі такого поділу лежить клас зносостійкості.

 

Найпростіший і недорогий - побутовий лінолеум товщиною до 2,5 мм. Побутовий лінолеум створюється на спіненої основі і його структура багатошарова. Такий варіант покриття самий бюджетний за ціною, призначений для укладання в квартирах, житлових приміщеннях - ціна нижче в порівнянні з іншими класами. Це пов'язано з тим фактом, що зносостійкість трохи нижче ніж у інших класів - адже в квартирі прохідність незрівнянно менше, ніж в громадських місцях. Використовується він переважно в домашніх умовах, де на нього не виявляється велике фізичне навантаження і де прохідність людей невисока. Однак при тривалому використанні він починає пошкоджуватися в місцях найбільшого зносу.

 

Комерційний лінолеум вище за ціною і має більш високим рівнем зносостійкості - його укладають в приміщеннях з високою прохідністю, наприклад, в офісах, школах, навіть на вокзалах та в аеропортах. Гарантія на термін служби такого лінолеуму більше десятка років. Напівкомерційний лінолеум являє собою суміш побутового та комерційного класів, може використовуватися в різних приміщеннях. Напівкомерційний лінолеум, як правило, має товщину на 1 мм більше, ніж побутової. Його зносостійкість вище ніж у побутового, але трохи нижче комерційного класу лінолеуму. Його сміливо можна стелити на найбільш прохідних ділянках в квартирі - кухні, коридорі або в офісах, де відвідування клієнтів і відвідувачів незначне. Комерційний лінолеум найтовстіша і має захисний верхній шар. Такий лінолеум максимально протистоїть зносу і застосовується там, де прохідність людського потоку дуже велика. Його стелять в магазинах, торгових залах, офісах з великою кількістю відвідувачів. Крім того, на ньому не залишаються сліди від використання меблів. Лінолеум дуже зручний тим, що є гнучким матеріалом, який згортається в рулон. Тому в вузьких приміщеннях при належній ширині рулону можна укласти лінолеум без стиків і швів, а у великих - при мінімальних їх кількостях. Стики ідеально підходять один до одного, склеюються спеціальним клеєм і їх практично не видно. Також проводиться і заміна пошкоджених ділянок. Вирізається з старого покриття зношений ділянку, на його місце вклеюється новий. Процедура займаємо мінімум часу, без залучення спеціальних майстрів.

 

Це покриття вологонепроникністю і абсолютно не псується від контакту з рідинами. Його можна мити без обмежень. Тому пил, бруд, різне сміття змивається з нього простою водою. Особливо забруднені місця можна мити із застосуванням сильнодіючих миючих засобів. Верхній шар може бути забарвлений в будь-який малюнок. На нього можна нанести текстуру, що імітує будь-який матеріал: ламінат, дерево, паркет, камінь, плитку. Укладання цього покриття може проводитися без особливих навичок і знань. Це неймовірно простий процес і його здатний провести будь-яка людина. У нашому магазині можна підібрати будь-який вид лінолеуму, який буде використовуватися для подальшого призначенню. Сорти і забарвлення представлені в каталозі на сайті.

Лінолеумних покриття виготовляється з натуральних матеріалів, більшість з яких це відновлювальна сировина. Лінолеум виготовляється з використанням лляної олії, витягнутого з насіння рослини льону, подрібненої пробки або деревини, соснової каніфолі, подрібненого вапняку і мінеральних пігментів для кольору. Ці складові зазвичай поєднуються з джутової основою.

Оскільки лінолеум виготовлений з поновлюваних рослинних матеріалів, він є екологічно чистим продуктом. Одним з головних властивостей лляного масло, що входить до складу, є безперервне окислення протягом певного періоду часу. Це означає, що лінолеум є довговічним продуктом, досить міцним і стійким до тривалого використання. При правильному догляді лінолеумних покриття випереджає терміном служби вінілові підлоги і може служити десятиліттями.

Лінолеум має ряд корисних якостей:

Еластичність. Лінолеум - це еластичний матеріал для підлогових покриттів. Пружний і стійкий до ваги він швидко повертає свою форму.

Довговічність. Матеріали, з яких виготовлений роблять його довговічним і зносостійким, навіть незважаючи на те, що він є пружним покриттям. Доглянутий лінолеумний підлогу може в довгостроковій перспективі заощадити Ваші гроші, переживши один або навіть два вінілових статі.

Антибактеріальний. Постійне окислення льняного масла ускладнює розмноження бактерій. А значить, придбання даного виду покриття для місць, більш схильних до бактеріям, таких як кухня і ванна кімната, стане досить практичним рішенням.

Антистатичність. Це властивість значно полегшує процес очищення лінолеуму, оскільки пил не буде "магнітно" прикріплятися до поверхні від статичного заряду (просто згадайте, як притягує пил екран телевізора).

Безпека. Підлогове покриття з лінолеуму не горить і не плавиться, тому воно буде більш терпимо до ненавмисно впала сигарети і іншим гарячим побутовим предметів, таким як, наприклад щипці для завивки або гарячий клей.

Колір. На відміну від вінілового статі, лінолеум забарвлюється по всій товщині матеріалу. Будь-які подряпини або сильний знос як і раніше будуть того ж кольору, що і верхня поверхня, зводячи до мінімуму візуальне вплив зносу.

Ремонтопридатність - дрібні порізи і вибоїни можна відремонтувати за допомогою запасного шматочка лінолеуму, відшліфувавши в порошок, змішавши з клеєм і запечатав. Практично будь-яке пошкодження можна виправити за допомогою професіоналів.

Лінолеум використовують повсюдно: від квартир до заводів і великих спортивних об'єктів. У зв'язку з цим виділяють два основних види, що відрізняються своєю зносостійкістю: побутової та комерційний. Побутовий вид підходить для укладання в житлових будинках. Комерційний в місцях з великою прохідністю людей, наприклад в офісах, готелях, на торгових майданчиках. Ціни на побутовому і комерційний лінолеум відрізняються, адже і якість і довговічність у них також різні.

В асортименті інтернет магазину "SVhome" представлено безліч варіантів лінолеумних покриттів для будь-яких видів приміщень: побутових, напівкомерційних і комерційних. Впевнені, Ви знайдете тут те, що підійде саме для Вас! У нас Ви можете купити лінолеум будь-якого класу, однак ціна лінолеуму може бути різною. Це пов'язано з тим, що побутовий лінолеум, наприклад, має меншу зносостійкість в порівнянні з комерційним. Який лінолеум купити, вибирати тільки Вам, а ми в цьому звичайно ж допоможемо! Вибрати й купити лінолеум в Києві це непросте завдання, але наш магазин створений для того, щоб її вирішити. Приємних покупок!