(067) 589 17 83 (050) 134 88 81 Режим работы: 9.00 - 20.00
Language  Pусский Українська

Килимові вироби

Килимові вироби - необхідний елемент декору в кожному будинку.

Килимові вироби тисячі років знаходяться в побуті людей, і продовжують виконувати свою роль і нині. Роль їх велика, вона не зменшується з роками, незважаючи на те, що людство винаходить все нові матеріали і технології. Килимові вироби виконують дві ролі - декоративну або функціональну. Килимові вироби вішають на стіну, покривають ними ліжка, столи, лежанки, дивани.

Але головне їхнє призначення все ж інше. Килими, ковролін в основному стелять на підлогу. Ними утеплюють холодну поверхню, настилають замість інших дорогих матеріалів, оберігають поверхню від пошкоджень, створюють зони комфорту для дорослих і дітей, підвищують безпеку для переміщення і т.д.

Видів килимових виробів, які можна купити, сьогодні багато:

Синтетичні килимові вироби широко використовують в спальних кімнатах. Вони дуже міцні, стійкі до витирання і дуже легко очищаються. Не викликають алергії, не накопичують статистичний заряд. Вовняними, акриловими килимами і килимами з віскози покривають підлоги в віталень, залах і в дитячих. Килимовими виробами Шаггі оформляють зони в вітальнях кімнатах, залах, довгий і м'який ворс передбачає посидіти на таких килимах. Циновки, безворсовие килимові вироби, зазвичай використовують на заміських дачах, балконах, лоджіях, в літніх кухнях, зимових садах.

Важливо відзначити, що купити килимове виріб сьогодні не складає проблем. Їх вибір дуже широкий. Тому головне упевниться в бажаному розмірі. Якщо Вам необхідно виріб нестандартних розмірів, тут найкраще расмотреть варіанти відрізні: доріжки або ковролін.

Килимові вироби у вигляді доріжки найчастіше лежать в довгих приміщеннях, де велика прохідність людей. Вони забезпечують збереження підлогового покриття і в той же час є мірою безпеки для руху, особливо при підвищеній вологості або слизьких підлогах. Такі килимові вироби, як ковролін, неймовірно надійні, зручні, міцні. Ними можна застелити великі площі поверхні, при цьому вартість буде значно нижче, ніж при виборі будь-якого іншого матеріалу. Саме тому він так поширений в приміщеннях з великим потоком людей, офісних і державних установах, магазинах, спортивних і розважальних комплексах. Килимки функціонально застосовуються в ванних кімнатах, саунах, в спальних біля ліжка. Вони дуже практичні, виготовляються з сучасних штучних матеріалів, оберігають від ковзання і від холоду поверхні. Шкури тварин - це розкішний стиль оформлення центральної кімнати, який надає шарм і блиск всьому приміщенню. Всі ці види килимових виробів у великій кількості представлені на сторінках нашого інтернет магазину SVhome (СВхом).