(067) 589 17 83 (050) 134 88 81 Режим роботи: 9.00 - 20.00
Language  Pусский Українська

Журнальні столики

Журнальний столик 129734

Артикул: 6126177
6441 грн
text_carpet_price:
Нет в наличии

Журнальний столик Олімп

Артикул: 6106897
4107 грн
text_carpet_price:
Нет в наличии

Журнальний столик Олімп (скло)

Артикул: 6106896
4588 грн
text_carpet_price:

Журнальний столик в широкому асортименті

Журнальні столи є прикрасою будь-якого будинку. Вони створюють атмосферу затишку, гостинності та дуже часто саме за ним ведуться теплі дружні діалоги. Дуже часто з цією метою журнальні столи розміщують в центрі кімнати, інтуїтивно підштовхуючи сів на диван або в крісло гостя до задушевної бесіди. Вони створюють теплі позитивні враження від часу, проведеного за ним. Саме за ним вирішуються найголовніші питання, а не за великим обіднім або кухонним столом. Невеликий журнальний столик своїми розмірами передбачає зближення в просторі людей за ним, створюючи м'який мікроклімат навколо себе.

Виробники сьогодні пропонують на вибір покупця абсолютно будь-які журнальні столики за формою, конфігурації, матеріалу виконання. Класичні столи сподобаються прихильникам консерватизму своїми знайомими формами і дизайном, що нагадують звичайні столи в дещо зменшеному масштабі. Любителям новизни пропонуються столи з загартованого скла, металу. Такі столи виконуються незвичайних форм, зовнішні обводи теж можуть бути найрізноманітніших форм. Для сміливих натур підійдуть столи в стилі хай-тек, де поєднуються різноманітні матеріали і колірні рішення. Журнальний стіл може мати кілька рівнів, під верхньою кришкою часто розташовуються кілька полиць для журналів, газет, книг, інших предметів. Ці полки можуть ховатися всередину столу і бути висувними, або кріпиться до центральної або бічній основі столу. У деяких моделях нижні полиці висуваються з-під основи на зразок пелюсток, створюючи ще один рівень додаткового столу.

Дуже стильно виглядають столи з поєднанням основи дерева, скляної кришки і вставок, перемичок, ніжок з хромованого металу. Кришка столу пропускає світло, який відблисками відбивається від блискучого металу на глянцевому поверхні дерева. Створюється незабутнє враження від гри світла тіні. Часто скло затінюється або робиться дзеркальним, і тоді створюються приємні ілюзорні враження. Журнальні столики можуть бути на коліщатках, і тоді його застосування розширюється від стандартного застосування в центрі кімнати до усамітнення за ним в кутку. Щоб Вам вдалося купити журнальний столик, в нашому каталозі представлені в широкому асортименті сміливих дизайнерських рішень. Такий стіл стане головним центром уваги у вашій кімнаті, і не тільки ви, але і гості оцінять його по достоїнству.