(067) 589 17 83 (050) 134 88 81 Режим роботи: 9.00 - 20.00
Language  Pусский Українська

Придверні килимок - секрет чистоти в будинку

Іноді незначні, на перший погляд, деталі роблять сильний вплив не тільки на весь інтер'єр в цілому, але і на наш спосіб життя. Якщо ми ретельно ставимося до вибору килимового покриття для всього будинку, то купити придверний килимок часто відкладається "на потім". Або ще гірше, замість нього використовують шматки старого килима, надлишок ковроліну або зайву частину килимової доріжки.

Тим ньому менше, це важливий елемент декору передпокої або коридору, який виконує одну з найважливіших функцій - підтримує чистоту у всьому будинку. Чим вище якість килимка - тим рідше ваш будинок потребує прибирання. На що варто звернути увагу при виборі?
Краще, якщо це буде килимок на щільною гумовій основі. Це забезпечить його надійну фіксацію на підлозі, тому пил і пісок, які переносяться зазвичай на підошві взуття, що не будуть розлітатися по килимовій доріжці в коридорі. Також краще вибирати моделі якомога більшого розміру, щоб ви або ваші гості могли зробити по ньому 2-3 кроки, перед тим як зняти взуття.
Ворс килимка повинен бути досить високим, щільним і мати певну жорсткістю. Таким чином, підошва взуття буде добре очищена, а пил і пісок затримуватися між ворсом, який не дозволить їм поширюватися по дому.
Буде розумно придбати два килимка, один з яких потрібно розташувати перед входом, другий відразу за дверима. Обов'язково раз на день придверні килимки потрібно чистити. В іншому випадку, накопичене сміття буде розсипатися навколо нього і поширюватися по всьому будинку. Раз в тиждень їх потрібно обов'язково випрати і просушити.
Звичайно, саме на них припадає основна експлуатаційна навантаження. Тому вони вимагають заміни частіше, ніж інші килимові вироби в будинку. Якісний килимок в середньому служить 2-3 роки, залежно від прохідності в приміщенні.
Таким чином, правильно обраний килимок і відповідний нескладний догляд за ним дозволять вам без особливих зусиль містити весь будинок в чистоті. При цьому не знадобиться занадто часто пилососити повністю весь будинок і ви зможете звільнити час для більш приємних занять, ніж прибирання.
Різноманітність килимків, представлених на вітрині нашого інтернет-магазину, дозволить вам легко підібрати оптимальний варіант з точки зору зовнішнього вигляду, а також співвідношення ціни і якості. З їх допомогою ваш будинок стане не тільки красивим і затишним, але також дуже чистим.