(067) 589 17 83 (050) 134 88 81 Режим роботи: 9.00 - 20.00
Language  Pусский Українська

Як правильно вибрати виставковий ковролін

Напередодні важливого урочистої події, будь то весільна церемонія, виставка або презентація, особлива увага приділяється вибору підлогового покриття. Серед усього розмаїття килимових покриттів перше місце займає ковролін для виставок. Високий попит на виріб обумовлюється його невисокою вартістю і досить хорошим рівнем якості. А найголовніше, ковролін такого типу прекрасно справляється зі своїм основним завданням, - виділити певне місце приміщення, додати йому шарму і вишуканого вигляду.

Не має значення, в якому місті ви встеляли виставковий ковролін, Київ це буде або будь-який інший маленький місто, виріб завжди буде доречно і чудово впишеться в загальну атмосферу заходу. Широкий асортимент вибору забарвлення, дозволить вам підібрати килимове покриття, яке ідеально підійде під ваш дизайн.

Килимове покриття для виставок проводиться з иглопробивного нетканого матеріалу. В якості основної сировини використовується терілен або поліпропілен. Синтетичні волокна дозволяють зробити більш стійким до забруднень і несприйнятливим до механічних пошкоджень. Найчастіше килимове полотно має сітчасту структуру, забарвлену в одному тоні. Для підвищення надійності і довговічності, підстава вироби проклеюють пластмасовою плівкою.

На сьогоднішній момент, зважаючи на велику популярність, килимові вироби для виставок виробляє велику кількість компаній. Саме тому, ковролін виставковий купити в Києві досить легко і не складе особливих труднощів. Наш інтернет-магазин надасть вам широкий асортимент вибору з різноманітними кольорами. При покупці обов'язково враховуйте той факт, що на виставковий ковролін ціна може бути дуже різною. Адже вона залежить не тільки від габаритів і оформлення, але також від виробника і використовуваного матеріалу.

Основні переваги виставкового ковроліну

Для того, щоб ви остаточно переконалися в тому, що вам необхідно виставковий ковролін купити, ознайомимося з його основними перевагами:

  • Хороша звукоізоляція. Завдяки своїй пористій структурі, вироби прекрасно поглинають шум. Підлогове покриття стане порятунком для гучного багатолюдного заходу.

  • Виріб добре маскує дефекти підлоги і здатне пом'якшувати удар при падінні на нього предметів.

  • Пористість підлогового покриття сприяє циркуляції повітря, тим самим очищаючи його від пилу.

  • Ковролін для виставок випускають в рулоні, ширина яких дорівнює 5 метрам. Ви можете замовити виріб будь-яких необхідних вам габаритів.

  • Виріб ідеально підходить для розміщення на свіжому повітрі. Воно прекрасно протистоїть волозі і забруднень.

  • Можливість багаторазового використання.

Вирішивши виставковий ковролін в Києві купити, ви обзаведетеся міцним надійним матеріалом, який неодмінно стане родзинкою вашого свята.