(067) 589 17 83 (050) 134 88 81 Режим роботи: 9.00 - 20.00
Language  Pусский Українська

Витратні матеріали

Антиковзаюча підкладка Rug Pad

Артикул: 6114334
192 грн/м2
text_carpet_price:
  • 0.60 x 1.00 - 115 грн
  • 0.80 x 1.40 - 215 грн
  • 1.20 x 1.80 - 415 грн

Підложка EVA 3,00mm black

Артикул: 6100184
215 грн
text_carpet_price:

Клей для еластичного прикріплення Kiilto "FLEX SILAN" 16.5 кг

Артикул: 613238
446 грн
text_carpet_price:

Витратні матеріали

Презентабельний вигляд і довговічність покриттів для підлоги залежить від обраних Вами матеріалів і від умов використання даного покриття, але не слід забувати про те, що дуже важливий яким чином було виконано монтаж будь-якого підлогового покриття. Існують безліч підлогових покриттів, які не вимагають особливих навичок і умінь, щоб самостійно виконати укладання підлоги. Не слід забувати, що крім покупки того або іншого покриття для підлоги, потрібно придбати так звані витратні матеріали, які полегшать Вам процес укладання. Але як правило ми рекомендуємо своїм покупцям звернутися до фахівців в області монтажу.

Послуга укладання підлогового покриття дуже поширена в наш час. Для забезпечення довговічності і відмінної якості укладання підлоги, в першу чергу слід підготувати основу підлоги. А саме підготувати стяжку або дерев'яну основу для покриття.

При укладанні ковроліну слід звернути увагу на те, де буде використовуватися дане підлогове покриття. Якщо це приміщення з невеликою прохідністю, то цілком можливе укладання в даному випадку на двосторонній скотч. Якщо ж це приміщення, де прохідність велика, то без умовно, слід виконати монтаж підлогового покриття на спеціальний клей. При цьому способі укладання підходять що не дають пилу поверхні.

Якщо укладання лінолеуму відбувається в домашніх умовах, обов'язково слід підготувати підставу для настилу це підлогового покриття. Безпосередньо перед укладанням лінолеуму потрібно виміряти приміщення. Визначитися з шириною кімнати. У нашому інтернет магазині ви можете купити лінолеум тієї ширини, яка більше підходить для вашого приміщення. Так як в домашніх умовах немає надмірного навантаження, то приклеювати лінолеум можна як по всій поверхні основи, так і в окремих її частинах. Так само для монтажу можна використовувати спеціальну мастику.

Укладання ламинита так само має ряд своїх особливостей. Укладання ламінату є однією з найбільш простий і поширеною. З якою частини кімнати краще починати укладання ламінату вирішувати вам. Як правило починають від дверей до вікна. Для того щоб стик між дошками припадав на стояк опалення. Але якщо у Вас один вид ламінату доводиться і на кімнату і на коридор, слід почати укладання від вікна до дверей, щоб підлогу в коридорі був продовженням статі в коридорі, щоб замок був з певного боку. Існує кілька способів укладання ламінату. Це укладання ламінату паралельно стіни, укладання по діагоналі, цегляна кладка (строго 50% ширини дошки). Укладання ламінату паралельно стіні є найпоширенішим видом укладання. Витрата ламінату при такому укладанні набагато менше, ніж при діагональної. Слід не забувати про тих витратних матеріалах, які потрібно для укладання ламінату. Для якісного і безпроблемного монтажу підлогового покриття необхідні не тільки інструменти, але і витратні матеріали:

• підкладка для ламінату, що виконує функцію утеплювача і усуває похибки стяжки;

• скотч малярний для обмеження лобзика при розпилі листів;

• скотч звичайний для склеювання підкладок;

• плівка гідроізоляційна;

• вирівнює суміш для усунення дефектів статі;

• герметик силіконовий для заповнення зазорів і тріщин.

Всі витратні матеріали для укладання підлогових покриттів Ви можете купити в Києві в нашому інтернет-магазині SVhome. Наші фахівці дадуть відповідь на всі Ваші запитання, допоможуть полегшити укладання підлогового покриття і заощадити Ваш час. Приємних покупок!