(067) 589 17 83 (050) 134 88 81 Режим работы: 9.00 - 20.00
Language  Pусский Українська

Виставковий ковролін

Виставковий ковролін Експо Карпет 200

Артикул: 6122997
33 грн/м2
text_carpet_price:

Виставковий ковролін Експо Карпет 400

Артикул: 6123696
33 грн/м2
text_carpet_price:

Виставковий ковролін INDEX 9899

Артикул: 6119738
55 грн/м2
text_carpet_price:

Виставковий ковролін 711.2

Артикул: 6122490
196 грн/м2
text_carpet_price:

Виставковий ковролін Officecarpet Of 105 red

Артикул: 6122988
224 грн/м2
text_carpet_price:

Гімнастичний ковролін Gold Winner

Артикул: 612906
339 грн/м2
text_carpet_price:

Виставковий ковролін

Конференція, семінар по бізнесу, презентація, весілля - жодне торжество не може пройти без відповідно декорованого приміщення. Без сумнівів, перше, на що звертають увагу відвідувачі - це пол. Рано чи пізно, але погляд впаде вниз і від того наскільки доглянутим і охайним буде підлогу, залежить загальне враження про захід, яким би незначним нюансом це не здавалося. Мудрі керівники і організатори заходів заздалегідь піклуються про виставковому ковролине. Даний матеріал завоював похвальні відгуки тисяч людей і вже давно вважається незамінним елементом декору приміщень для світських зустрічей. Чому ковролін для виставки так високо цінується? Відповідь на це питання досить простий - прекрасне співвідношення ціни і якості.

Виставковий ковролін купити можна тільки для офіційних заходів. У всякому разі, так робить більше половини користувачів. Його якості і властивості розроблені з урахуванням недовгого, тимчасового використання. Виставковий ковролін купити для будинку або використання в квартирі не рекомендується. Бажано дотримуватися його основного призначення - виставки. Від цього слова і походить його назва. Ковролін для виставки кріпиться до підлоги цвяхами. За рахунок його нейтрального дизайну, виріб підходить до всіх типів інтер'єрів: від класики до модерну. Ковролін буде незамінний скрізь, де необхідна практичність і помпезність. Термін використання виставкового ковроліну до 6 місяців за умови невеликої прохідності відвідувачів. Середні показники 2-3 тижні. У рідкісних випадках довше, якщо виставковим ковроліном покрита кімната з мінімальною кількістю гостей. Незважаючи на цей факт, без виставкового ковроліну будь захід - не захід. Завдяки великій різноманітності розмальовок та відтінків, цей матеріал впишеться в будь-який інтер'єр: від невеликої зали до величезної сцени. Які кольори ковроліну найбільш популярні? Справедливо сказати - все, адже кожен випадок вимагає своїх корективів. Наприклад, для прикраси весілля найчастіше люди хочуть купити виставковий ковролін червоного кольору і теплих відтінків. Зали для корпоративних зустрічей декоруються синіми і зеленими забарвленнями. Для проміжних зон і помостів купують сірий ковролін. Інтернет-магазин дає можливість купити виставковий ковролін недорого.

В асортименті сайту всі можливі відтінки. Клікнувши на конкретну модель, покупець може ознайомитися з усією інформацією про товар: виробник, вага, колекція, товщина вироби, стиль, склад. Також клієнт має можливість вибирати потрібний йому розмір. В такому випадку відбудеться автоматичний підрахунок ціни, з урахуванням змін. Ширина кожного рулону фіксована - 2 м., А довжину коригує покупець. Довжина ворсу 2мм, весь виставковий ковролін покритий фактурними смужками. Товар має український сертифікат якості і безпечний для здоров'я. Магазин пропонує зручні умови оплати і доставки товару. Всі питання можна задати консультантам, які з радістю на них дадуть відповідь. Контактна інформація розміщена на сайті.