Кухня це те місце де ми проводимо більшу частину часу: готуємо, їмо, приймаємо гостей і спілкуємося. Затишні бесіди за чашкою чаю не повинні бути затьмарені незручною меблями або обстановкою. Тому важливо створити на кухні атмосферу тепла і затишку. Стільці грають не останню роль в цьому. Як правильно вибрати стільці для кухні та на що слід звернути увагу. Давайте розберемося.
Кухонні стільці бувають м'які і жорсткі. У м'яких стільцях використовується ткана або шкіряна оббивка з наповнювачем. Для практичності вибирайте тканини, які згодом можна легко очистити. Кожзам в цьому випадку самий практичний матеріал.
Жорсткі стільці стильні та інтер'єрні. Вони цікаво виглядають і надає інтер'єру легкості, але не дуже зручні в експлуатації. Якщо стіл виконаний з масиву дерева, пластикові стільці будуть виглядати недоречно, така модель відмінно поєднується зі скляним столом.
При виборі меблів і стільців на кухню необхідно враховувати розмір приміщення. Занадто громіздкі стільці доставлять вам тільки дискомфорт. Тому якщо приміщення маленьке, вибирайте компактні стільці. По конструкції теж можна виділити кілька видів цієї кухонних меблів:
1. Класичні з високою спинкою і підлокітниками.
2. Барні, це стільці на високих ніжках і використовуються в приміщеннях, де є барна стійка.
3. Стілець-крісло. Зручне але масивне виріб. Підходить для великих приміщень.
4. Стілець-драбина. Складаний багатофункціональний предмет меблів. Підходить як для великих так і малих кухонь.
Вибираючи стільці на кухню потрібно враховувати, що вони постійно перебувають в експлуатації постійно. Крім членів сім'ї на них будуть сидіти і гості різної комплекції, тому необхідно вибирати якісні вироби від перевірених виробників. Тоді вони прослужать вам довго. Такий предмет меблів не може коштувати дешево. У сім'ї з дітьми має сенс придбати кілька стільців з регульованою висотою посадки. Стільці на кухні повинні збігатися по стилістиці з кухонним столом і загальним дизайном кімнати. До столу з дерева підійдуть класичні дерев'яні стільці. З пластиковим, скляним і столів і з МДФ поєднуються пластикові стільці. Плетені меблі можуть послужити альтернативою дерев'яної. Вона легка і зручна в експлуатації.
У магазині присядьте на вподобану модель, щоб оцінити її зручність. Висота стільця повинна підходити вам по росту. Якщо ноги зігнуті в колінах під прямим кутом, а ступні дістають до підлоги, це оптимальна висота стільця. Зазвичай їх виготовляють для середньостатистичного зростання 165-175 см. Оптимальною вважається глибина сидіння 50см. Ваші ноги не повинні торкатися краю стільця.
Вибираючи моделі з підлокітниками, важливо звернути увагу на розмір сидіння. Якщо у вашій родині є члени великої комплекції, придбайте кілька стільців без підлокітників. Якщо ви зупинили свій вибір на жорстких стільцях або вибрали кілька різних за стилем предметів меблів, об'єднати їх в один ансамбль і надати більш затишну форму можна за допомогою текстильних накладок. Ви можете зшити їх самі і отримаєте ексклюзивні дизайнерські стільці або придбати готові. Це зручне і функціональне рішення. Так як плям і забруднень на кухні не уникнути. А такі накладки можна легко зняти і випрати в пральній машині. У будь-якому випадку на кухні стане затишніше.
При виборі стільців з м'якою оббивкою, зверніть увагу на якість тканини і її грязеотталкивающие властивості. Поцікавтеся у консультантів, чи легко її можна буде очистити і наскільки тканину стійка до стирання.