(067) 589 17 83 (050) 134 88 81 Режим роботи: 9.00 - 20.00
Language  Pусский Українська

Поєднання килима з шпалерами

Килим давно перестав виконувати свою функцію робити підлогу теплим. Сьогодні це невід'ємна частина інтер'єру. На сучасному ринку величезна різноманітність килимів різних кольорів і розмірів. Підібрати килим під загальний інтер'єр, враховуючи всі нюанси, завдання не з легких. Простіше це зробити, коли дизайн приміщення виконаний в одному кольорі. Додати килим в тон або навпаки контрастний і проблема вирішена. Але за допомогою килима так само можна вирішити задачу зонування. Важливо правильно підібрати колір і розмір. 


На що звернути увагу при виборі килима? 

Перед тим як купити килим на підлогу варто оцінити загальний стиль інтер'єру, який ви хочете або вже є. В першу чергу визначитеся з основною схемою розміщення:

 

  • Контрастна, коли килим виділяється і контрастує на тлі підлоги, стін і меблів;

 

  • Неконтрастная, коли килим доповнює обстановку і поєднується з основною гамою інтер'єру. 

 

Також важливо, щоб килим підходив під колір обробки стін і стелі. Не варто вибирати килимове покриття одного кольору з шпалерами. Щоб уникнути моменту, що кімната перетвориться на одне суцільне пляма. Для світлої гами краще вибрати килим на один-два тони темніше і навпаки світліше для темних відтінків. 

У разі якщо на стінах присутній якийсь орнамент або малюнок, його цілком можна продублювати на килимі. При цьому, знову ж таки, не обов'язково килим повинен бути одного кольору з шпалерами. 


Роль освітлення в кімнаті при виборі килима

 

Важливу роль при виборі кольору килима і стін грає природне освітлення. Наприклад, якщо кімната не сонячна, варто віддати перевагу теплим відтінкам. Такий вибір зробить кімнату візуально світліше і затишніше. І навпаки, якщо кімната виходить на сонячну сторону, варто вибрати інтер'єр в більш холодних відтінках. Що сприяє нейтралізації світла, і не буде переважання жовтого світла. 


 

Головні поради при виборі килима в інтер'єр

 

Перед тим як відправитися в магазин за килимом, повторимо поради, які варто враховувати при виборі килима. Інакше, побачивши всю різноманітність і красу вибору, можна відхопити класний, але зовсім не вписувався в інтер'єр килим. 

1. Якщо в інтер'єрі багато різних фактур і кольорів, варто віддати перевагу килиму в тон стін:


2. У сонячній кімнаті віддаємо перевагу холодним відтінкам, в темній - холодним:


3. У приміщенні, де дизайн виконаний в одній колірній гамі, можна зробити акцент на яскравий, барвистий килим. Або вибрати на 1-2 тони темніше для світлого інтер'єру і світліше для темного:


4. Однотонний килим візуально збільшить площу:


5. Якщо на стінах є якісь орнамент, малюнок або геометрія можна продублювати це на килимі. При цьому не обов'язково килим повинен бути в колір стін. 


Величезний вибір килимів різних стилів і напрямків. Сьогодні люди не обмежують свій вибір на звичними перськими або класичними варіантами. Все більше перевага віддається сучасним варіантами: з плетінням, незвичайні форми, малюнки і всім, що забажає душа дизайнера. Вибираючи килим, пам'ятайте, що він не повинен відповідати до всього в кімнаті, але він повинен поєднуватися за текстурою і відтінку з меблями. Або доповнювати, або контрастувати, або відтіняти. 

Якщо ви не в силах самі зробити вибір, ви завжди можете скористатися послугами дизайнера. Професіонали своєї справи швидко втілять ваші ідеї і бажання в реальність і звільнять вам багато часу для інших справ. Так, справа не дешева, але готовий результат буде вас радувати кожен день. Вдалих вам ремонтів і покупок.