(067) 589 17 83 (050) 134 88 81 Режим работы: 9.00 - 20.00
Language  Pусский Українська

Шовкові килими

Шовкові килими - для цінителів прекрасного

Якщо ви любите гарні речі і готові стати володарем справжньою сімейною цінності, дорожити якої будуть багато поколінь, то вибирайте килимове виріб з цього шовку. На що звернути увагу при виборі, в чому полягає перевага перед іншими натуральними килимовими виробами, які особливості догляду, Ви дізнаєтеся з даного огляду.
   

Шовк - найдорожчий матеріал

 

З безлічі матеріалів, які традиційно використовуються для промислового або ручного виробництва килимів, заслужено шовк - безперечно самий з них дорогий. Килими ручного виготовлення з натурального матеріалу по праву вважається в усьому світі визнаним шедевром мистецтва і служить прикрасою вишуканих і багатих апартаментів.

Не просто так склалася висока ціна шовкових килимів.

По-перше, сам шовк коштує дорого. Для отримання 1 кілограма ниток необхідно переробити 8 кілограмів коконів. Цей процес вимагає високої майстерності і великої посидючості. 

По-друге, при виготовленні килимів використовується ручна праця, воістину титанічну. Майстрині необхідно зав'язати кілька мільйонів вузликів на один квадратний метр, строго дотримуючись малюнок. За день один ткач може зробити 5000 вузликів. Килим 2х3 метра робиться кількома ткачами близько трьох років.
  
Купити килим недорого на підлогув цьому сегменті навряд чи вийде. Шовкові килими за визначенням не можуть бути дешеві. Хоча, поняття "недорого" у кожного своє. Ходити по ніжному і м'якому килиму босими ногами - справжня насолода! Особливість натурального шовкового килима ставати тепліше від контакту з тілом людини, високо цінується у всьому світі. Ще одна безсумнівна і загальновизнане гідність натурального і якісного шовку - його краса. На світлі він красиво переливається найнеймовірнішими відтінками кольору. Милуватися натуральним килимом можна як завгодно довго, погляд сам ковзає по ідеально виконаним узорів.

Країни-виробники

  1. Китай - батьківщина шовку, тому не дивно, що саме Китай досяг найвищого рівня майстерності в шовковому килимарстві. Китайський почерк легко дізнатися по малюнку - або сцени з життя, або міфічні істоти. Як правило, це дракони.
  2. Туреччина - особливу розкіш турецьким килимах надає включення золотих ниток. Цьому зобов'язана найвищу якість і розкішний зовнішній вигляд.
  3. Індія - мудрі природні малюнки. Кашмір - місце виробництва кращих індійських шовкових килимів.
  4. Іран - візитна картка країни - шовкові килими-"медальйони". Це кругле або овальне зображення в центрі килима, від якого розходиться неймовірно складний і красивий орнамент. Іранські майстри також люблять робити малюнки "есумі" - пагони виноградної лози, яка переплітається з пагонами інших рослин.

 

Переваги шовкових килимів

 

Найголовніше гідність шовку - це його повна гіпоалергенність. Можна використовувати такі килими в спальнях, будучи повністю впевненими, що здоров'ю близьких вони не загрожують. Шовковий матеріал майже невагомий, але при цьому неймовірно міцний. Довговічність шовкових килимів вражає уяву. Унікальна гнучкість ниток робить рисунок килима досконально видатним. Деталі малюнка можна розглядати годинами. Під різними кутами зору візерунок здається різним, живим. Не дарма шовк завжди був дорожчим за золото. Цей ніжний природний матеріал тактильно неймовірно приємний. Купівля дорогого натурального шовкового килима свідчить як про ваш статус, так і про ваш бездоганний смак. 
Головне в догляді за шовковим килимом - берегти його від сонячних променів, які сприяють швидкому вицвітання малюнка. Нехай шовковий килим радує вас якомога довше!