(067) 589 17 83 (050) 134 88 81 Режим роботи: 9.00 - 20.00
Language  Pусский Українська

З чим повинен поєднуватися килим на підлозі?

Десятки років тому килим могли собі дозволити небагато, він вважався предметом розкоші і добробуту. Його не тільки укладали на підлогу, але в деяких випадках він навіть висів на стіні. Розглянемо і проаналізуємо з чим поєднувати килим в інтер'єрі:

  1. З меблями. Існує два варіанти поєднання. Вибирати схожий з меблями тон килима. Вигідно виглядає килим в поєднанні з меблями схожого відтінку. Також можна вибрати контрастну колірну гамму. Взяти колір протилежний кольору меблів. Наприклад чорне і біле, жовтий і синій. 
  2. З кольором стін або підлоги. Якщо у вас світла поверхня стін, візьміть темний килим а на темну - світлий. 
  3. З акцентними тонами. При цьому потрібно враховувати, які кольори використовувалися в оформленні кімнати. Завершальною крапкою у виборі може грати будь-який елемент кімнати, це і картини, стільці, люстри. 

 

7 корисних порад як підібрати килим під інтер'єр будинку

Порада №1
Визначитися, для якої кімнати вибирається килим. Килим повинен бути підібраний виходячи з того, для якої кімнати призначається, спальня, дитяча або вітальня. Для таких кімнат підійде килим з густим і довгим ворсом. Для передпокою і кухні підійде безворсовий килим, він більш практичний. 

Порада №2
Звернути особливу увагу на матеріал, з якого виготовлений килим. Це може бути, як натуральне полотно, так і синтетичне виріб. Подумайте, скільки часу готові приділяти прибиранню та підтримки чистоти килима. Виходячи з цього слід вибирати матеріал готового виробу.

Порада №3
Перед тим, як куплю килим недорого в магазині, виміряйте площу підлоги, де збираєтеся розташовувати дане покриття. 

Порада №4
Постарайтеся підібрати ідеальну форму килима, яка ідеально впишеться у вже створений дизайн кімнати і додасть закінчений вигляд. Овальна або кругла форма килима буде мати гарний вигляд у центрі кімнати. Якщо захочете зонувати простір кімнати - вибирайте квадратні форми килима.

Порада №5
Використовувати смугастий килим в інтер'єрі. Він допоможе візуально збільшити простір кімнати. Особливо ефектно виглядатимуть килими з широкими і насиченою кольоровою гамою смугами. 

Порада №6 
Підкреслити форму килима. Підібравши килим круглої форми, він додасть стиль і затишок вітальні. У поєднанні з круглими елементами в інтер'єрі, круглий килим буде виглядати ще ефектніше. 

Порада №7
Повторювати візерунок килима в предметах і елементах інтер'єру. Наприклад повторити візерунок на подушках, оббивці дивана, на картинах. Завдяки цьому ваша кімната набуде завершеного вигляду.

Вибирати килим в інтер'єрі - це дуже важливе і відповідальне заняття. Потрібно зіставити кілька основних умов - колір, розмір, форма і сполучуваність з іншими предметами інтер'єру. При покупці килима важливо мати точні розміри кімнати для точного вибору розміру килима. І тоді ви не помилитеся з вибором і не заблукаєте в різноманітті вибору килимів.