(067) 589 17 83 (050) 134 88 81 Режим роботи: 9.00 - 20.00
Language  Pусский Українська

Обідні стільці

Куди ви заховаєте діаманти

Ви пам'ятаєте зав'язку історії про дванадцять стільців? Звичайно, пам'ятайте: теща Іполита Матвійовича Вороб'янінова на смертному одрі розповіла зятю, що вона сховала в один зі стільців гостинного гарнітура, оббитого англійським ситцем, свої діаманти і перли на сімдесят тисяч рублів. На ті часи це величезна сума, а, значить, і коштовностей було багато. Чи не два колечка, ланцюжок і три пари сережок, а ціла купа ювелірних виробів: сотуари, діадеми, парюри, комплекти і ансамблі.

А тепер питання, є у вашому домі стілець, в який можна було б заховати такий обсяг коштовностей. Причому заховати надійно, так щоб нові власники не відразу б виявили діаманти. Скоріш за все ні. Сто років тому меблі була масивною і важкою, з натурального дерева, з пружинами в сидіннях, з оббивкою з натуральних тканин. Зараз ритм життя швидше, вік служби у речей коротше, квартири і будинки ми міняємо частіше. Великовагова меблі актуальна, якщо у вас є заміський маєток або вілла в Європейській країні. Жителям мегаполісів такі меблі ні до чого, ми вважаємо за краще легкі витончені і стильні стільці.

 

Асортимент і різноманітність обідніх стільців величезні. Купити стілець ви можете і в торговому центрі, і в спеціалізованому меблевому салоні, і в онлайн магазині.

Давайте розбиратися, за якими критеріями потрібно підбирати обідні стільці.

 

конструкція

Стільці можуть бути цільними, розбірними, складними і Штабельований. Цілісні стільці найбільш міцні, стійкі і довговічні. Термін служби розбірного стільця менше, але його безсумнівний плюс в тому, що його можна розібрати і почистити або замінити вийшли з ладу деталі. Штабельований і складні стільці зручні для малогабаритних приміщень.

матеріал

Раніше всі меблі була дерев'яна, зараз дерево витісняють більш сучасні матеріали, такі як пластик, метал. Якщо ви купуєте обідні стільці на дачу, то вам цілком можуть підійти і плетені стільці.

У кожного матеріалу є як недоліки, так і переваги.

  • Дерев'яні стільці найдовговічніші, але вони важкі і дорогі.
  • Пластикові стільці дуже легкі, дешеві, легко миються, але дуже крихкі. Найсміливіші і несподівані за формою і кольором стільці дизайнери якраз виготовляють із пластику.
  • Плетені меблі дуже затишна, вона екологічна як дерев'яна, легка і зручна в експлуатації як пластикова. Але стилістично стільці з лози, ротанга або бамбука складно вписати в урбаністичний дизайн міської квартири. Все ж плетені меблі - варіант для заміських будинків.
  • Металеві обідні стільці самі довговічні. Вони відмінно поєднуються зі склом в інтер'єрі хай-тек.
  • Комбіновані стільці. Наприклад, дизайнерський стілець з пористого прозорого пластика на хромованому металевому каркасі або шкіряні стільці на дерев'яних ніжках.

колір

Це справа смаку, і колір обідніх стільців або підбирається під кольори інтер'єру в цілому, або буде яскравим контрастним плямою в сучасному дизайнерському інтер'єрі. В основному колір стільця визначається матеріалом, з якого він зроблений. Дерев'яні і плетені стільці, як правило, різних відтінків натурального дерева: від світлого ясена до темного венге. Пластикові стільці бувають самих яскравих кольорів: червоні, зелені, білі, жовті, сині.

 

стиль

Стиль обідньої стільця також, як і колір визначається стилем всього приміщення:

  • Класика. Класичні обідні стільці, як правило, дерев'яні, з текстильною оббивкою.
  • Модерн. У стільців цього стильового напрямку ніжки виконані з дерева, а сидіння суцільне зі спинкою зі шкіри або текстилю.
  • Хай тек. Лаконічні за формою стільці на металевому каркасі.
  • Прованс. Стільці світлих відтінків з дерева доповнюються знімними текстильними подушками.
  • Кантрі. Цей стиль має на увазі навмисне недбалу, кілька грубувату меблі з натуральних матеріалів: дерево, шкіра, камінь.

Який би з сучасних обідніх стільців ви не вибрали, діаманти в ньому не сховаєш. Наші меблі для життя, вона зручна, практична і комфортна. А коштовності краще заховати в банківський сейф.