(067) 589 17 83 (050) 134 88 81 Режим работы: 9.00 - 20.00
Language  Pусский Українська

Яке покриття найкраще для кухні лінолеум або ламінат?

Якщо ви робите ремонт на кухні, то напевно рано чи пізно перед вами постане питання, яке покриття краще для кухні. Що зручніше лінолеум або ламінат? Пам'ятайте, що кухня — це незвичайне приміщення і підлога повинна чудово вписуватися в дизайн кухні, але і бути практичним для експлуатації. На кухні можуть бути присутніми різні джерела жиру, бруду. Тому так важливо, щоб поверхня підлоги дозволяла легко проводити будь-яке прибирання, в тому числі й вологу. Всім відомо, що кухня — це таке місце, де присутні такі джерела негативного впливу, як: великі перепади температур, високий рівень вологості та значна кількість жиру. Тому покриття на кухні має з гідністю протистояти всім цим небажаним факторам.

Лінолеум — найкращий варіант для сучасної кухні.

На даний момент, при виборі покриттів для підлоги ми маємо безліч варіантів. Можна вибрати і укласти кахельну плитку, ламінат, наливна підлога, керамограніт, лінолеум і ще маса варіантів. На будь-який смак, гаманець і для самих різних потреб.
Одним з найбільш популярних рішень для кухні є лінолеум. Він має низку переваг, які з лишком покривають всі потреби та особливості даного приміщення. Таке покриття дуже зручно в повсякденному житті. Лінолеум є найбільш практичним покриттям для кухні та краще за всіх інших враховує в специфіку кухні і її потреби. Він характеризується набором позитивних якостей. Добротний лінолеум відрізняється:
• Досить міцний;
• Висока зносостійкість;
• Довговічністю;
• влагоустойчива:
• Шумоізоляція;
• Теплотривкість;
• Стійкий до більшості ушкоджень;
• Простий у догляді.
Лінолеум — це той матеріал, який можна легко і швидко укласти, він не вимагає якоїсь спеціальної вправності. Однак, є один важливий момент, який слід врахувати. Щоб підлогове покриття виглядало привабливо, не стирчала і не «гуляло» в різні боки, слід підготувати підставу, на яке буде покладено лінолеум. Воно повинно бути максимально рівним. Перепад по висоті не повинен перевищувати 1 см.
У нашому магазині ви можете купити лінолеум для кухні за своїми розмірами та параметрами приміщення. У SVhome ви знайдете широку колірну палітру, різні орнаменти та малюнки. Діапазон ширини даного покриття в нашому інтернет-магазині коливається від 1,4 до 2,5 метрів. Ми пропонуємо лінолеум наступних видів:
• Побутовий, призначений для житлових кімнат, квартир і приватних будинків.
• Полукомерційній має більш високу зносостійкість.
• Комерційний. Він має найширший показник зносостійкості, призначений для громадських місць, дитячих садів, магазинів і інших приміщень.
Крім того, ви знайдете у нас лінолеум найвідоміших світових виробників, які відрізняються високою якістю, підвищеною стійкістю до вологи. Крім того, він дуже легко і швидко можна привести в порядок, його можна мити та прибирати за допомогою пилососа. Такий лінолеум безпечний для людей, не заподіє шкоди здоров'ю і буде довгі роки радувати око. Дизайн лінолеуму може бути простий і лаконічний, тоді він не буде відволікати увагу від інших деталей інтер'єру, а може бути яскравим і помітним, що створить акцент в приміщенні.

У нашому інтернет-магазині SVhome ви знайдете будь-який лінолеум для себе.

Різних забарвлень і товщини. Кожен знайде тут щось для своєї кухні. Ми пропонуємо вам якісний, міцний і доступний за ціною лінолеум. Ми гарантуємо, що без покупки ви не підете. Ми здійснюємо швидку доставку в будь-який регіон України. По місту Київ безкоштовна доставка до дверей при замовленні від 3000 гривень.