(067) 589 17 83 (050) 134 88 81 Режим работы: 9.00 - 20.00
Language  Pусский Українська

Як вибрати форму столу і не прогадати

Наявністю декількох столів у звичайній квартирі в наш час нікого не здивувати, адже це один з головних елементів декору і самий часто використовуваний предмет будь-якого інтер'єру. Кухня, їдальня, вітальня, дитяча - лише частина можливих місць використання. Меблевий ринок настільки різноманітний і цікавий, що можна знайти столи абсолютно будь-яких кольорів і форм. Вибираючи відповідний саме вам варіант безсумнівно варто враховувати обстановку, в якій він буде розміщуватися, адже всі деталі дизайну повинні поєднуватися і гармоніювати один з одним, не обтяжуючи простір. 


Види столів і рекомендовані форми з урахуванням їх розташування


При виборі столу варто враховувати кількість членів сім'ї, площа приміщення і звичайно фінансові можливості. Столи можуть бути різних призначень:
• Обідні
• Кухонні
• Журнальні
• Трюмо або туалетні столики
• Офісні 
• Садова меблі в різних варіаціях

Кожен з варіантів може бути виконаний в різних формах, можна вибрати строгий і універсальний квадратний, а можна використовувати і оригінальний круглий або кутовий. Правильно підібраний за стилем і розміром стіл буде підкреслювати характер вашого будинку. Для невеликих приміщень відмінно підійде круглий стіл, він візуально компенсує відсутні метри і збалансує простір. Проходячи повз нього ви не будете зачіпати гострі випирають кути, що гарантує більший комфорт у використанні. На кухні стіл такої форми сприяє більш приємному і тісного спілкування членів сім'ї, з'являється можливість дивитися очі в очі. Поставивши стіл такої форми в кут або ближче до стіни ви зможете збільшити вільні простір кухні, такі столи мобільні і дуже практичні. В особливих випадках можна встановити відкидний столик,

За великим обіднім столом овальної форми ви з легкістю зберете всіх членів вашої родини, забезпечивши зручний підхід з усіх сторін в будь-який плануванні вашої їдальні. А стіл квадратної або прямокутної форми ідеально впишеться в будь-який інтер'єр, адже він майже універсальний і дуже зручний. При виборі такої форми не варто зупиняти увагу на занадто широких стільницях, вони виглядають занадто пафосно і офіційно і навряд чи будуть органічно виглядати. Ширина 60-70 см буде ідеальною, і ви зможете розмістити на ньому достатня кількість страв.

Стіл на кухню також можна придбати в форматі трансформера, який при потребі можна дістати з комори і розсадити за ним потрібне число гостей. Завдяки надійній фурнітурі і зручному механізму зробити це буде дуже легко і впоратися зможе навіть дитина. Деякі столи мають можливість розсуватися до трьох метрів в довжину при необхідності.

Квадратні столи також дуже актуальні, але краще вибирати їх якщо ваша кухня досить велика, тоді стіл зможе вигідно розміститися в центрі кімнати, і з'явиться можливість розсадити до 16 або навіть більше людина. Для того щоб візуально збільшити і витягнути приміщення, надати йому легкість і легкість вибирайте столи зі скляною і тонкої стільницею, а масивні і дерев'яні підійдуть тільки для просторих кімнат.

Але все ж незмінною Класика є столи з широким і міцною основою, виконані з натурального і дуже довговічного матеріалу - дерева, вони будуть служити не одному поколінню вашої сім'ї за рахунок міцності і стійкості до впливів навколишнього середовища. Вибравши стіл з урахуванням ваших щоденних потреб, розмірів і дизайну вашої кімнати ви зможете підібрати кращий варіант столу, який по праву буде займати центральне місце в інтер'єрі.