Килим в будинку - це не просто маленька деталь інтер'єру, а справжня родзинка, майстерно що заповнює простір, роблячи з кімнати щось тепле, затишне і ціле. Килимом можна вміло підкреслити красу дизайну або приховати деякі недоліки кімнати.
У магазинах можна знайти безліч різних підлогових покриттів. Проте, будь-який покупець хоче придбати не тільки красивий, але і зносостійкий килим з кращою якістю. Особливі дизайни інтер'єрів часом вимагають нестандартних рішень, а це значить, що і килим потрібен відповідний.
На сьогоднішній день у виготовленні українських килимів використовується натуральна шерсть. Також використовується штучне сировину - віскоза і синтетика. Зрозуміло, килим з натуральної вовни стоїть на порядок дорожче. Але синтетичний матеріал - не означає поганий. Килими виготовляють за новітніми технологіями, використовуючи високотехнологічний синтетичний матеріал. Штучний матеріал коштує дешевше. Крім того, у натуральних матеріалів менш широка палітра кольорів і дизайнерських рішень. А ось килими зі штучних матеріалів - скажімо, з акрилу - рясніють різними стилями. Головними натхненниками майстрів є:
Не зупиняючись на красі національних мотивів, українські килими також виготовляються і з актуальних тенденцій в килимовій моді. Завдяки цьому, ви обов'язково зможете підібрати килим під свій унікальний дизайн. Якщо ви не хочете витрачати час на походи по магазинах, то подивитися весь асортимент і купити килим недорого на підлогу в Києві , ви можете в нашому інтернет-магазині.
Перше, що потрібно зробити перед покупкою килима - визначитися з його розмірами, виходячи з розмірів кімнати, в яку ви його збираєтеся класти. У маленькому приміщенні великої килим буде недоречно. І навпаки, маленький килимок у великому приміщенні може просто загубитися з уваги.
Друге - колірна гамма і форма. Постарайтеся знайти поєднання між текстилем кімнати (колір шпалер, фіранок, м'яких меблів) і самим килимом. Якщо приділити відтінку килима недостатня увага, то килим просто виб'ється із загальної гами і буде різати око.
Третє. Звичайно ж, потрібно продумати форму килима і його стиль. Якщо ваша кімната зроблена в класичному стилі, то купуйте килим з класичним дизайном. В кімнати-коридори найкраще брати витягнуті килими, а в вітальню найкраще покласти великий килим, повністю покриває диванну зону. Зверніть увагу на дизайн меблів. В строгий дизайн з гострими кутами не підійде килим із закругленими формами і розписних дизайном.
Четверте. Подумайте, як часто ви плануєте робити прибирання. Килими з натуральних матеріалів не особливо зносостійкі. Якщо у вас є діти або домашні тварини, то, можливо, вам варто взяти килим зі змішаних матеріалів. Такі килими легше чистити, а в їх ворсі накопичується менше пилу і бруду. Але якщо у вашій квартирі завжди чисто, то сміливо можете купувати килим з натуральної вовни з довгим ворсом.
Іноді люди стикаються з труднощами при укладанні килима. Тут дуже важливо звернути увагу на те, покладений чи килим впритул до підлоги і чи немає зайвого натягу. В іншому випадку, килимове покриття прослужить на порядок менше. Щоб уникнути подібних ситуацій, переконайтеся, що підлога, на який ви збираєтеся покласти килим, гладкий і чистий. Позбавтеся від бруду, зайвої фарби, шовних складів. Пропилососьте і помийте підлогу, дайте підлозі висохнути. Простежте, щоб килим лежав рівно, без вигинів.