(067) 589 17 83 (050) 134 88 81 Режим роботи: 9.00 - 20.00
Language  Pусский Українська

Традиційні килими або сучасний ковролін

Якщо ви тільки недавно стали власником власного будинку або квартири, звичайно питання про капітальний ремонт коштує на першому місці. Ще до початку будівельних робіт, варто подумати про майбутнє покритті для підлоги. Залежно від вашого вибору, підлогу обійтися без відповідної підготовки.

Для ковроліну необхідно зробити якісну стяжку, вирівняти рівень підлоги, щоб згодом покриття рівно лягло, що не морщити, не тріть на виступаючих частинах статі. Якщо ви плануєте використовувати килими і килимові доріжки , необхідно підібрати хороший лінолеум або ламінат, які за кольором і фактурою буду гармоніювати з основним інтер'єром.

Все більше покупців віддають свої переваги на користь ковроліну. Це якісне і досить недороге покриття, представлене в нашому магазині в самому широкому асортименті. За ним просто доглядати, при цьому він довго служить, радуючи своїми звуко- і теплоізоляційними властивостями. Також високо цінуються його естетичні дані. Вдало підібрані кольори, фактура і малюнок служать відмінним фоном для будь-яких, навіть найскладніших дизайнерських рішень. Затишний, теплий, м'який, він подарує дому особливий комфорт.

Ковролін ідеально підходить для приміщень нестандартної площі і форми. Наприклад, для просторої вітальні досить складно підібрати килим потрібного розміру, в той час як за допомогою ковроліну ви легко зможете забезпечити комфортне покриття "від плінтуса до плінтуса".

Але, все ж назвати його повністю універсальним досить складно. І при всіх своїх перевагах, він не зможе повністю витіснити традиційні килими. Наприклад, нераціонально використання ковроліну в будинках з вбудованими внутрипідложні системами опалення. Основа і ворс будуть перешкоджати природної циркуляції тепла. Крім того, основа від постійного підігріву буде псуватися.

У цих випадках прийнято використовувати безворсовие або тонкі килими з поліпропілену невеликих розмірів, які більше несуть декоративну функцію. На першому поверсі приватного будинку або квартири розумно використовувати килими з високою щільністю ворсу з натуральної вовни, поліпропілену, акрилу. Розмір килимів, в цих випадках, повинен бути досить великим, щоб максимально накрити підлогу. Такі килими дарують додаткове тепло і затишок.

У всіх інших випадках, ви можете зробити вибір спираючись виключно на свої переваги. Кожен вид килимових виробів заслуговує окремого увагу. Варто розглянути наскільки кожен з них відповідає саме вашому будинку.