(067) 589 17 83 (050) 134 88 81 Режим роботи: 9.00 - 20.00
Language  Pусский Українська

Килимові доріжки пережиток минулого?

Відповідь на це питання, однозначно немає! Даний вид килимових виробів дуже компактний і універсальний. Згадайте, як їх використовували наші бабусі та мами. Доріжки зустрічали нас на порозі будинку, лежали на кухні, в коридорі були не замінною річчю. Це ж так зручно! Маленький коврик, який з легкістю можна вихлопати або пропилососити. Зараз, килимові доріжки прекрасно вписуються в інтер'єри офісів, урочистих місць, будинків і квартир. Такі вироби до цієї пори одні з найпопулярніших у покупців і дизайнерів. Але яку ж краще вибрати доріжку в приміщення? Як відчути себе зіркою на килимовій доріжці? Для цього потрібно знати види та особливості даних виробів.

Вибираємо матеріал доріжки.

З якого матеріалу буде ваша доріжка, залежить від того, де ви її розташуйте. Наприклад, доріжку зі штучного матеріалу буде вигідно покласти, де велика забрудненість, на вході в ваш будинок. Виріб з натурального матеріалу, такого як хутро, можна прилаштувати в спальню або вітальню. Відповідно, за типом матеріалу, доріжки можна розділити на:
1. Штучні — надійні, доступні за ціною, стійкі до зносу, легко очищаються.
2. Натуральні — екологічні, високоякісні, довговічні, зносостійкі.

Як не помилитися з розміром?

І причому важливе значення. Перед покупкою доріжки, обов'язково потрібно знати розміри кімнати та зіставити їх з придбаним виробом. Уявіть, що у вас велика кімната, багато вільного простору на підлозі, а ви купите килимову доріжку, розміром в 50 сантиметрів. Природно вона загубиться у вашій кімнаті. Через 2 дні ви просто її зачепиться під диван і не помітите. Або у вас вузькі сходи й ви хочете постелити на неї доріжку, ширше сходинок. Так що, якщо збираєтеся купити доріжку в коридор або сходи, то можна залишити невеликі зазори, від доріжки до стіни. По довжині доріжку вибираєте, як то кажуть від дверей до дверей. Зараз в будь-якому килимовому магазині, вам можуть відрізати виріб потрібних вам величин, так само відразу його підшиють.

Висота ворсу.

По висоті ворсу розрізняють:
1. Довгого ворсу. Виглядають багато і шикарно. Прикрасять будь-яку кімнату, будь то спальня, вітальня, їдальня або ванна кімната. Але Ворс збирає багато бруду, сміття і важко очищається. Тому такий виріб підійде для місць, де ви найменше можете його забруднити. Такі килими менш практичні.
2. короткого ворсу. практичний виріб, який підійде для використання в коридорах, на сходах, в передпокоях. Таку доріжку легко почистити як простий вологою ганчіркою, так і пилососом.
3. Без ворсу. Так звані циновки. Це не стандартне покриття, полотно з переплетених волокон. Міцне і практичний виріб, для часто прохідних місць в будинку. Легко очищається і не боїться вологи.

Варто також враховувати особливість інтер'єру, де ви збираєтеся розташувати килимову доріжку. У передпокій або коридор варто вибрати доріжку темного кольору, короткого ворсу з практичного матеріалу. Такі зони є прохідними й часто забруднюються. У таких місцях доріжки швидше зношуються і втрачають первинний вигляд. Щоб не шкодувати доріжки, беріть дешеві моделі, які не шкода викинути. У кухонній зоні, можна помістити таку саму стежку, як і в коридорі. Практична, не дорога, темна, а значить легко очищається. У спальній зоні можна розташувати виріб з довгим ворсом і у світлих тонах. Виріб повинен бути якісним і приємним на дотик. Але варто знати, що в таких кімнатах, як правило, використовують килими або приліжкові килимки. На сходах прекрасно розміститься доріжка, як і в коридорі. Потрібно звернути увагу, на виріб, який відмінно гнеться і повторить форму сходинок.
Килимова доріжка, прекрасне доповнення до інтер'єру. Головне вибирати зручне, комфортне і практичний виріб.