(067) 589 17 83 (050) 134 88 81 Режим работы: 9.00 - 20.00
Language  Pусский Українська

Комфорт і краса в килимовій доріжці на гумі

Килимові доріжки вже давно увійшли в ужиток і є повноцінною частиною будь-якого інтер'єру. Неважливо, офісне це приміщення або житлове, підлогові килимові доріжки завжди будуть доречні і принесуть в оточення додатковий комфорт і затишок. На даний момент одним з видів найбільш популярних підлогових покриттів є килимові доріжки на гумовій основі . Така затребуваність пояснюється високими експлуатаційними властивостями вироби. Більш того, вироби на гумовій основі одні з найдешевших покриттів на сучасному ринку України. Доріжки часто стеляться в місцях великого скупчення людей.

Гумові килимові доріжки давно зарекомендували себе як вироби, які не боятися зміни температур і підвищеної вологості. Вони дуже зносостійкі і невибагливі в прибиранні. А широке розмаїття оформлення, дозволить вам вибрати виріб, який ідеально впишеться в оточення і створить затишну атмосферу. 

Якість килимових доріжок на гумі

Якісно виготовлені доріжки на гумі є монолітними. Ворс в таких виробах щільно кріпиться до основи і не випадає під час експлуатації. При покупці виробу особливу увагу приділити вивченню його основи. Основа з гуми не повинна мати неприємний запах. Гума повинна вміти добре тримати свою форму і бути достатньо еластичною, щоб не розтріскуватися. 

Велика частина килимових доріжок на основі гуми проводиться з волокна, яке забарвлюється вже на готовому виробі. Такі доріжки мають досить низьку вартість, але і ряд недоліків. Згодом, через кілька років, килимова доріжка пофарбована таким способом починає втрачати колір, яскравість і чіткість малюнка. Ділянки вицвітання проявляються в місцях, на які діяла підвищене навантаження. До них відносять - зони переходу з кімнати в кімнату, місця входу-виходу, коридори та інші. 

Для того щоб уникнути цього недоліку, слід купувати гумові килимові доріжки, виготовлені з попередньо забарвлених волокон. Такі види доріжок більш дорогі, але набагато якісніше. Вони довго не будуть втрачати своє забарвлення і відповідно зможуть виконувати свої функції не один рік.

Придбати килимову доріжку на гумі - значить оточити себе комфортом і красою. На нашому сайті ви можете знайти дані вироби та вибрати потрібну відповідно до своїх смаків і побажань.