(067) 589 17 83 (050) 134 88 81 Режим работы: 9.00 - 20.00
Language  Pусский Українська

Ковролін з малюнком має масу переваг і позитивних моментів

Сьогодні ковролін є найпопулярнішим видом підлогового покриття. Затребуваність вироби легко аргументується його основними перевагами:

- практичність;

- безмежна область використання;

- висока зносостійкість;

- тепло- і звукоізоляційні властивості;

- екологічність і безпеку;

- велике різноманіття оформлення.

Саме велика кількість різного оформлення спричинило появу нового виду килимових покриттів - це ковролін з малюнком. На нашому сайті , серед широко асортименту такого ковроліну можна підібрати виріб, який не просто буде гармонійно виглядати в потрібному дизайні, але і стане родзинкою інтер'єру. Завдяки тому, що килимове покриття виготовляється у вигляді широкого рулону з дрібним повторно розташованим орнаментом, існує можливість моментального формування підлогового покриття різної форми і розмірів.

Ковролін. вибираємо оформлення

Незважаючи на те, що велика різноманітність оформлення ковроліну є його перевагою, воно так само може легко стати його недоліком. До дизайну ковроліну варто підходити дуже обережно, особливо, якщо це ковролін з малюнком. Як же правильно підібрати малюнок, який буде гармонійно поєднуватися із загальною обстановкою?

У кімнатах, де недостатньо природного освітлення, рекомендується стелити ковролін пастельного тону з сонячно-жовтим або кавовим малюнком. У приміщенні з яскравим сонячним світлом гармонійно виглядатиме килимове покриття з малюнком в зелених і блакитних тонах.

У приміщеннях, в яких підлогове покриття схильне частому забрудненню, слід стелити ковролін з багатобарвним малюнком. Таке забарвлення чудово приховає бруд і виріб буде здаватися чистим більш тривалий час.

Пам'ятайте, що колір і малюнок на підлозі повинні бути продовженням дизайну. Вони не повинні виділятися і виглядати окремим елементом декору. Все повинно бути вишукано і гармонійно. Краще за все будуть виглядати абстрактні малюнки, різноманітні розлучення і візерунки.

Якщо говорити про ковролін з малюнком для дитячої кімнати, то тут слід віддати переваги якраз таки яскравого і помітного оформлення. Хорошим варіантом буде килимове покриття з тематичним малюнком. Це можуть бути улюблені персонажі дитини, кадри з мультфільмів або популярний «містечко». Ковролін з малюнком «Городок» - це покриття, на яке нанесений ціле місто з дорогами, будинками, машинами, річками та іншими його атрибутами. Такий виріб обов'язково припаде до смаку вашому чаду.

Трохи фантазії і ваша кімната перетвориться до невпізнання. Головне не перестарайтеся, адже вибір декорування килимового покриття дуже важливий процес. Якщо сумніваєтеся, краще зверніться до дизайнерів.