(067) 589 17 83 (050) 134 88 81 Режим роботи: 9.00 - 20.00
Language  Pусский Українська

Килим на підлозі - це красиво і тепло

Які бувають підлогові килими и їх роль в пріміщенні

Килим - це виріб з м'яких волокон і ниток . Служить прикрасою і утепленням будь-якого приміщення. Використовують його в житлових і не житлових приміщеннях. Видів підлогових килимів багато. Виготовляються вони з різних матеріалів і різними способами. Розглянемо які вони бувають.

Матеріали, використовувані для виробництва килимів

Щоб виготовити килим використовують: шовк, вовна, льон, віскоза, поліестер і інші. Часто їх поєднують. Кожен матеріал має свої плюси і мінуси. Їх відрізняють ціна, зносостійкість і особливості догляду. 

Матеріали для килимів бувають:

• натуральні - це більш дорогі і міцні килими. Виготовляються вручну.  
• частково синтетичні (складають 20-30% синтетики). Вони зносостійкі і продаються за доступною ціною.
• повністю синтетичні килими - вони дешевше і довговічні. 

Килим, зроблений з шерсті - дорогий і вишуканий. Таке килимове покриття підвищує статус і надає приміщенню розкіш. плюсами матеріалу

є: пружність ворсу, насичений колір, хороша фактура. Килим з вовни прослужить надовго, його зовнішній вигляд не втрачається протягом 10 років.

Мінуси матеріалу:

у таких килимів, як правило, висока вартість і відсутня різноманітність кольорів. 

Шовковий килим більш м'який. Виготовляється з використанням різних кольорів. Має натуральний блиск. Володіє такими плюсами як довговічність,

міцність, привабливий зовнішній вигляд. Мінуси полягають лише в тому, що він має високу вартість і його важко чистити.

Якщо немає возможности придбати шовковий килим, то можна купити килим на підлогу  з віскозу, зроблений зі штучного матеріалу на основі натуральної деревини. він практично схожий на шовковий і коштує дешевше.

Такий же м'який і віготовляється в будь-яких кольорах. Згодом килим, зроблений з віскозі, жовтіє і швидко втрачає форму, что є істотнім недоліком. Килими з цього матеріалу пожежонебезпечні і бояться води.

Різновиди килимів

• ткані - виготовляють методом переплетення поздовжньої и уточнивши ниток. Такий килим без ворсу. Ткані килими створюються різніх кольорів и різніх            малюнків. 
• плетені - виготовляють шляхом впровадження в тканини основу пряжі. Даний килим з ворсом. 
• валяні - виготовляють в техніці валяння. Вважається, что смороду менш практичні, так як не мають основи з ниток.

Виготовляють смороду ручним способом и з допомогою автоматизованого верстатів. Самий витратний і найбільш цінний спосіб - ручний. В процесі використовують виключно натуральні матеріали. Килими, зроблені вручну, є найбільш довговічніми.

Автоматизоване способом килими роблять з синтетичне волокон и натуральних матеріалів. Такий способ є найпошіренішім. С допомогою верстатів на виготовлення килимів йде менше часу і грошів.

Килими бувають різної форми: круглі, квадратні, прямокутні, овальні. Самі практичні - це круглі и прямокутні. Вони підходять для більшості місць в будинку.

 

Роль підлогових килимів в приміщенні


Килим є необхіднім елементом інтер'єру. Завдяки йому в будинку створюється затишна атмосфера. Підлога також  допоможе підкресліті індівідуальність і красу пола будь-якого приміщення. Головними критеріями вибора килима є: материал, колір, форма. Від них залежить, як довго прослужить килимове покриття. Правильно підібраній килим зможе забезпечити зонування приміщення. Роль підлоговіх килимів велика. Вони не тільки служать в якості утеплення приміщення, але і є незамінною частиною інтер'єру