(067) 589 17 83 (050) 134 88 81 Режим работы: 9.00 - 20.00
Language  Pусский Українська

Який килим краще вибрати в кабінет або офіс

Офіс або робочий кабінет - це одні з тих місць, в яких людина проводить досить багато часу. Зараз іде т тенде нція до то му, щоб створювати максимально комфортні умови для співробітників, так як науково доведено, що оточення і увагу впливають на ефективність і результативність роботи. Килим може стати тим предметом, який додасть в офіс трохи затишку. Однак потрібно пам'ятати про те, що килим в офісах все ж може бути не завжди доречний. Якщо ж дизайн офісу налаштовує на те, щоб в ньому розмістити килимове покриття, то на що варто звернути увагу?

Форма . Якщо у вас квадратне приміщення, то не варто купувати килим круглої або овальної форми. Так вийде несмак, яка може викликати навіть негативні емоції у співробітників. Тому при виборі форми потрібно безпосередньо відштовхуватися від форми самого офісу. Так як поєднання форм, в деяких випадках може зробити простір візуально більше. А для більшості людей офіс щось негативне саме через маленького простору. 


матеріал. Тут немає ніяких обмежень. Якщо це просто кабінет, то килим може бути виготовлений з шовкових матеріалів, так як в такому випадку він додасть приміщенню більш статусну атмосферу. Для приміщень загального користування краще купувати килими і штучних матеріалів. Це пов'язано з тим, що вони будуть більш зручні в чистки, а також обробка цих матеріалів може забезпечити захист від різних забруднень, а також бути водостійкою. Крім того, краще купувати килими без ворсового покриття, так як в ворсинках можуть збиратися дрібні крихти від чого завгодно, що в подальшому створить проблеми при чищенні. Якщо все ж подобаються килими з ворсом, то варто віддати перевагу килимах, у яких ворс щільний (приблизно 1 млн волосинок на квадратний метр), тоді в такому килимі смітинки також не проникати всередину. Також варто врахувати і те,


Колір . Якщо килим вибирається в кабінет, то тут варто звернути увагу на дизайн самого приміщення, а також на побажання господаря. Тобто тут роздолля для вибору. Однак, якщо килим купується для загального приміщення, то краще не використовувати килими занадто світлих відтінків, а також однотонні килими. Це пов'язано з тим, що всі сліди від взуття і крісел буде видно на таких килимах. Найкраще також вибирати килими з якимись орнаментами, так як будь-який малюнок буде приховувати сліди від предметів і взуття. Однак варто пам'ятати про те, що всі кольори на килимовому покритті не належним бути занадто яскравими і зухвалими. Купити килим недорого на підлогу в Києві  можна в будь-якому кольорі і відтінках.Також хорошим варіантом для офісів можуть стати килими в вінтажному стилі, так як невеликі потертості на таких килимах можуть стати додатковою родзинкою в офісі.


Розмір . Незважаючи на те, що площа підлоги в офісі може бути досить великий, то все ж не слід купувати килим на всі поверхні. Потрібно все-таки залишити простір. Крім того, якщо на килимі буде розміщуватися стіл і стільці, які «катаються», то килим повинен бути на всьому шляху проходження. Так як, якщо буде менше, то може виникнути багато труднощів через те, що коліщатка будуть чіплятися за край.


Таким чином, килим в офісі, при виборі, викликає багато труднощів, так як потрібно врахувати багато деталей, адже на ньому будуть ходити велика кількість співробітників. Однак правильний вибір може зробити офіс більш привабливим і стильним. До того ж вигідно відрізнити від конкурентів, так як труднощі вимагають рішення команди, а значить об'єднують.