(067) 589 17 83 (050) 134 88 81 Режим роботи: 9.00 - 20.00
Language  Pусский Українська

Як вибрати килим під сучасний стиль

 

Існує велика кількість різноманітних стилів: класичний, етнічні. Проте найпопулярнішим є сучасний стиль.


Даний стиль є найпопулярнішим, так як кімнату в сучасному стилі можна створити навіть без професійного дизайнера інтер'єрів.


Основні принципи даного стилю:


1. Вільний простір. Даний стиль не терпить нагромадження меблів і декоративних елементів в межах кімнати.


2. Спокійні кольори. Для цього стилю характерні яскраві і кричущі кольори. У цьому стилі в основному використовуються м'які пастельні відтінки, відтінки білого і коричневого і тд.


3. Зонування. Сучасний стиль - це дизайн, в якому все продумано. Немає ніяких зайвих елементів, а в більшості випадків можна навіть виділити певний зони (робоча, спальна і т. Д ..) в межах однієї кімнати. Саме в такий дизайн буде актуальні купити килим на підлогу.


4. Прості меблі. Меблі в даному стилі також не повинна бути химерною, так як головне правило - це функціональність.


Крім того, сучасний стиль ділиться на ряд напрямків куди можна віднести:


мінімалізм;


скандинавський стиль;


еко-стиль;


хай-тек;


Як вписати килим в сучасний стиль


Ми з'ясували, що сучасний стиль - це максимально простий і функціональний стиль, який вимагає відсутності якихось зайвих елементів декору. Однак багатьом хочеться вписати в такий інтер'єр килимове покриття. Особливо в осінньо-зимовий період. Виникає закономірне питання: а як це зробити?


Звичайно, розглянутий стиль досить мінімалістичний і вимагає, щоб всі елементи виконували якусь практичну функцію при цьому не займаючи великої кількості простору, але все ж є кілька порад, які допоможуть вписати килимове покриття в сучасний стиль.


   Малюнок


Для сучасного стилю краще вибирати килими, які не володіють орнаментами на поверхні, так вони будуть краще виглядати в кімнаті з сучасним дизайном. Якщо все ж хочеться не просто однотонний килим, то краще робити вибір на користь геометричних фігур або абстрактних малюнків.

 

  Колір


Для цього стилю характерні спокійні відтінки. Можна вибрати колір килима в тон кімнати, а можна зіграти на колірних контрастах, але в пастельних відтінках.

 

  Матеріал


Краще вибирати, незважаючи на стиль, природні матеріали. Треба дбати не тільки про поєднання килима і стилю, але і терміні служби вироби. Однак якщо у вас відгалуження в еко-стиль, тоді краще зробити вибір на користь килима з синтетичних матеріалів.


Незважаючи на всю суворість сучасного стилю, в кімнату з таким інтер'єром все ж є можливість вписати килим. Головне не переборщувати і пам'ятати, що в такій кімнаті килим несе перш за все функціональне властивості, як і всі інші предмети, тому важливо звертати увагу не тільки на колір, матеріали і так далі, але і на розміри, щоб при розташуванні килима з ним не виникали проблеми або він не став причиною травмоопасной ситуації.


В цілому килим - це універсальний предмет, який при сильному бажанні можна вписати практично в будь-який стиль і інтер'єр.