(067) 589 17 83 (050) 134 88 81 Режим роботи: 9.00 - 20.00
Language  Pусский Українська

Як почистити світлий килим на підлозі

Килим світлого кольору - це чудовий спосіб додати в інтернет родзинку, а також візуально розширити простір. Проте є кілька недоліків. Головний із них-чистка. Світлі килими легко «хапають» всі забруднення.

У більшості випадків людина не має грошей або часу на професійне чищення, але це не означає, що не можна відчистити її вдома самому. Тут ми наведемо кілька способів як відчистити килим будинку, не знімаючи його з підлоги.

Що потрібно знати перед чищенням килима

 

При чищенні не варто забувати про два важливі критерії.

1. Матеріал.

2. Характер забруднення.

Перше, що необхідно робити – це сухе чищення. Тобто рекомендується регулярно пилососити килимове покриття. Так воно збиратиме менше пилу, а значить значно менше втрачатиме колір. Але як би регулярно ви не пилососили свій килим, коли все одно прийде час його чищення. Одна зі складнощів чищення килимів світлого кольору полягає в тому, що не всі засоби можна використовувати. 


Методи чищення світлих килимів

 

Існують як народні способи чищення килима, так і побутові. Тепер докладніше обговоримо, як краще чистити світлі килимові покриття.

1. Народні методи

Як тільки ви побачили пляму потрібно діяти швидко та рішуче. Промокнути сухою серветкою область плями, тим самим позбутися надлишків рідини. Далі можна переходити безпосередньо до чищення.

  Нашатир

Використовувати цей засіб добре у випадку, якщо на килим було пролито:
 
каву;
  чай;
  шоколад;
  і тд.
 
Потрібно столову ложку нашатирю розвести в одній склянці води. Для того щоб пляма краще видалялася рекомендується не терти, а нанести розчин на пляму і почекати.

  Лимон

Якщо килимове покриття втратило колір і стало виглядати сіруватим, можна скористатися лимонним соком. Він повинен бути свіжим. Краще його наполягти протягом кількох годин.
Потім нанести на килим. Після цього килим необхідно промити водою та пропилососити. Колір одразу повернеться.

  Перекис водню

Якщо на килим упала крапля крові, то тут важливо також діяти швидко

 Спочатку промокнути місце плями сухою серветкою;
  Потім намочити ворс прохолодною водою;
  Побризкати місце плями перекисом водню.

  Сода

Якщо килим втратив колір або на нього потрапили грудки бруду, наприклад після прогулянки з твариною, то для очищення найкраще скористатися содою. Її наносять на місце забруднення, залишають на 40 хвилин, а потім пилососять. Таким чином пляма зникає без додаткових зусиль.

2.  Побутові засоби

Зараз існує велика кількість спеціалізованих засобів, які також допомагають позбутися плям на килимовому покритті.

  Шампунь 5+

У більшості випадків шампунь 5+ наносять у розведеному вигляді на область забруднення, залишають на певний час (чим більше, тим краще). Далі залишки разом з плямою видаляються за допомогою пилососа.

Однією з переваг даного засобу є досить низька ціна і те, що він дуже добре допомагає позбавитися різних видів забруднень. Мінусом є факт того, що досить старі плями даний засіб може не відчистити. 
 
Старі плями дуже важко звести і легше буде  купити килим недорого на підлогу в Україні в нашому інтернет-магазині "SVhome".

  Help

Ще один економічний засіб, який допомагає позбутися різного виду плям. Наносять на місця забруднення за допомогою розпилення та відстані 0,2 м, залишки видаляють сухою серветкою.
 
Однак цей засіб, незважаючи на свою ефективність, більше підходить для чищення конкретної плями, а не килима в цілому.

  Vanish

Хороший засіб для чищення килимів. Справляється як із чищенням всього килима, так і з чищенням окремих плям. Всі ці кошти по-своєму хороші та справляються з певними видами плям. Головне підібрати підходяще під ситуацію. А також варто бути обережними, щоб не нашкодити килимовому покриттю.
 
Головний мінус цього кошти досить висока ціна.