(067) 589 17 83 (050) 134 88 81 Режим роботи: 9.00 - 20.00
Language  Pусский Українська

Історія появи першого килима

Історія появи першого килима оповита таємницею і невизначеністю. Немає жодної точної дати походження це цікавого елемент декору сучасних квартир і будинків. Є припущення, що килими були вже в VII столітті до н.е. Перший килим з ворсовим покриттям, який був документально зафіксований, виявлений на Алтаї. Дата виробництва Пазирикського килима приблизно V століття до н.е., він зберігається в Ермітажі.


Килими були придумані не тільки для прикраси приміщення, але, в першу чергу, для захисту житла від несприятливих кліматичних умов древніх кочових народів. Завдяки килимах, кочівники змогли відмовитися від убивств тварин. Замість натуральних шкір вони використовували килими, які стелили під ноги для захисту від вологи та холоду. Також килими були свого роду переносними стінами в юртах. Виробництво килимів поступово розвивалося і вони носили не тільки практичний характер використання, а й ставали предметом декору, гордості і ознакою достатку, оскільки, в той час, килими були ручної роботи. Для їх виробництва використовували натуральні барвники та натуральні волокна шерсті і шовку. Килими часто виглядали як картини, на яких зображали сцени стародавніх міфів, символи світу природи, релігії, візерунки з квітів і геометричних фігур.


З огляду на широку поширеність мистецтва виготовлення килимів, ми до сих пір не знаємо країну їх походження. Можна віддати особливу роль в їх розвитку таких країн як Китай, Єгипет і Туреччина. Китайські килими відрізняються за стилем від ісламських. Зображені символи несуть в собі особливий сенс, вони можуть бути як квіткові, так і геометричні. Відмінність від безлічі східних килимів, мотиви на китайських килимах не об'єднує, для створення одного дизайну. Вони стоять поодинці. Крім цього, китайські малюнки дуже буквальні, а не декоративні, більшість мотивів мають дуже точне значення. Деякі китайські стилі включають Нінся, Баодоу, Ганьсу, Пекін і Монголію. Єгипетські килими і паласи, як правило, виготовлялися асиметричними вузлами "гіордас". Килими з Туреччини відрізнялися яскравою кольоровою гамою.

 

Види і класифікація килимів


Килими є трьох основних видів:

 

  • повстяні
  • ворсові 
  • безворсовие

 

Кожен з цих видів має свої сильні і слабкі сторони. Ворсові вбирають в себе більше бруду і пилу. Але однозначно, що в чистоті потрібно утримувати будь-які види килимів. Також їх ділять на вовняні та синтетичні. В умовах сучасних технологій виробництва, синтетичні килими практично ні в чому не поступаються вовняним, є більш доступними за ціною і за ними простіше доглядати. Існує ще одна класифікація на основі технології виробництва і методу закріплення пряжі: повстяні, ткані, плетені, іглопробівниє і тафтингові. Виробництво двох останніх видів килимів автоматизовані і собівартість їх значно дешевше. А ось ткані та плетені імітують ручну роботу.   


Якщо б існував спосіб придбати килим потрібного вам розміру, з вподобаним візерунком і забарвленням, за хорошою ціною і в потрібний вам час, радячись з рідними, економлячи ваші гроші і нерви, не залишаючи рідних стін, не витрачаючи час на поїздки по магазинах, ви б відчули себе щасливим? Ми надаємо вам таку можливість. У нас ви можете купити килим на підлогу  в найкомфортніших для себе умовах. Наші менеджери допоможуть вам уточнити деталі, вибрати колір, розмір, стиль і форму потрібного вам килима.

Асортимент нашого магазину представлений широким вибором килимів:

-  класичні
-  акрилові
-  дитячі
-  перські
-  синтетичні
-  бавовняні
-  шовкові
-  килими з вовни
-  килими з віскози
-  церковні килими
-  килими Шаггі
-  килими ручної роботи
-  гобелени
-  циновка


Килим є важливою частиною інтер'єру. Вдало підібраний килим допоможе підкреслити індивідуальність вашого житла і довершити картинку. Заходьте до нас в інтернет-магазин "SVhome"  вибирайте і замовляйте.