(067) 589 17 83 (050) 134 88 81 Режим работы: 9.00 - 20.00
Language  Pусский Українська

Ковролин для автомобиля

Автоковролін використовують для покриття підлоги автомобіля, а також для виробництва спеціальних килимків, які захищають салон від бруду і вологи.

Він має три шари: перший шар виготовлений з текстильного ворсу, що прекрасно вбирає вологу і стійкий до зношування; другий - прогумований. Він не дає волозі проникнути безпосередньо в сам салон автомобіля; третій - спеціальний матеріал, який дозволяє килиму утримуватися на підлозі і не «соватися» під ногами. Якщо ви захочете купити автоковролін , ціна залежить від якості використаного матеріалу.

Такі килимки підійдуть для будь-якого часу року - під час дощу, в сніг або ж просто під час посушливої ​​погоди - вони не дозволять бруду, вологи і пилу стати вашими супутниками. Все це буде міцно утримуватися волокнами. Ковролін автомобільний купити можна зі спеціальними штатними кріпленнями, які ще надійніше закріплює його на своєму місці. Деякі види автомобілів випускають без штатного кріплення - саме для таких випадків розроблені спеціальні універсальні кріплення.

Автоковролін в Києві купити немає ніяких складнощів, так само як і в їх установці. Синтетичні волокна з яких виготовляють дані вироби не гниють при тривалому контакті з вологою, не мають ніякого запаху. Дані килими не схильні до різних ушкоджень, екологічно безпечні і відмінно справляються з поглинанням шуму, зносостійкі. Завдяки своїм синтетичним властивостям вони погано горять і мають протигрибкові і антистатичні характеристики.

Ковролін автомобільний не тільки позбавляє нас від різних забруднень, а й пробуджує в салоні комфортну атмосферу. Завдяки всіляким забарвленням він ідеально вписується в інтер'єр салону будь-якого автомобіля.

Не варто забувати і про щільність і міцність - чим вона вища, тим щільніше притиснуті ворсинки, за рахунок якого такий килим довгий час не буде пропускати бруд. Тоді автоковролін довше збереже свій первісний вигляд. Варто зазначити, що кольоровий автомобільний ковролін швидше втрачає свій колір, ніж однотонний.

Автоковролін можна чистити як за допомогою води, так і звичайної жорсткою щіткою і пилососом. Але будьте обережні з миючими засобами - перед використанням перевірте їх на невеликій ділянці і в разі, якщо не буде ніякої негативної реакції, сміливо використовуйте для прибирання всього салону. Така обережність незайва, так як позбавить вас від наслідків використання сильних хімічних речовин, що можуть призвести до деформації виробу.

Виберіть тільки кращий матеріал і тільки тоді ви будете мати повне право говорити, що захистили свій другий будинок від всіх негативних факторів, і відчуєте реальний комфорт, перебуваючи в салоні з ідеально підібраним автоковроліном. Сподіваємося, наш сайт допоможе Вам у виборі.